Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már szerető? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerető? Mennyi ideig lehetett fentartani a viszonyt, illetve mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de beleszerettem valakibe, akinek családja van.

Szenvedek , mert bánt a lelkiismeret,de szeretem is.Nagyon.

Nem tudom, mi tévő legyek?


2010. júl. 6. 20:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Írtam privre, ha gondolod.

köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 6. 21:09
 12/25 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként, nem tudom, mit kéne tenned.

Vagy levetkőzöd a gátlásaidat, az erkölcsösségedet és a sorsra bízod, hogy lesz, ami lesz, vagy elfelejted... Ezt neked kell eldöntened, neked kell mérlegelned.

Nagyban függ attól is, hány éves vagy. Egy reménytelen kapcsolat miatt ne maradj le semmiről! (az igaziról, esetleg)

(a 20:57-es voltam)

2010. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Ribancok a diszkókban vannak. Nekem ő volt egy egyetlen pasi az életemben! erről ennyit..
2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
Rendben, mindjárt válaszolok is. :)
2010. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20:49 vagyok. Azért, mert aztán elvette a nőt feleségül, és úgy már nem akarta...miattam meg nem hagyta ott...pedig szerelmes voltam:(. Ez már lassan három éve volt, de még mindig szeretem...
2010. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kaptad meg? Pedig írtam... És egyáltalán nem veszem zaklatásnak. :) Ha lehetne róla szó, a citromail-es helyett valami más mail címről írj! Eddig nekem is az volt, de a napokban többen jelezték, hogy nem lehet nekem e-mailt küldeni. Szerintem rossz a rendszer.

Úgyhogy ha küldesz egy másik címet, megpróbálom arra.

2010. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Küldtem arra a címre, amit írtál. :) Nagyon remélem, hogy most megkapod. :)
2010. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
75%
A viszonyt, szeretetet bármeddig fenn lehet tartani, ha bírja az idegrendszered... Titkolózás, le- és megtagadás, cserben hagyás, egyedül töltött ünnepek. Mindezek mellett szenved ő is, ha igaz szeretetet érez irántad, de felelős a családjáért: anyagilag, érzelmileg pl. kisgyerek esetén. Én még sajnos nem találkoztam olyan férfival, aki vált volna, de hiszem a kivételeket. Én hét év után döntöttem: nem fog az egész fiatalságom rámenni egy egyenlőtlen kapcsolatra. Az önbecsülésem helyrehozatalával, erősödésével idővel kölcsönösebbé váltak a baráti és szerelmi kapcsolataim, jobban ki tudtam jelölni a saját határaimat. Persze ez pokoli nehéz. Próbáld megismerni, mi mozgatja őt, milyen értékek mentén dönt,miért van veled és mit vár tőletek, gondolkodik-e kettőtökben, talán ez könnyíti a te döntésed is.
2010. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2 évig voltam, furcsa érzéskavalkád volt, teljesen véletlenül jött, nem terveztem hogy egy családos pasiba fogok belezúgni. Csábítani sem akartam, sokat leveleztünk, telefonáltunk, sms, mms személyesen is találkoztunk és belemélyültünk. Tudod nagyon fura volt 21 éves fejjel átélni egy ilyet. Eleinte a környezetem ellenérzései és az erkölcseim tartottak vissza, aztán a kalandvágy, a bújkálás, és az igazi szerelem erősebbnek bizonyultak és engedtem, de szex csak 1 év után volt, amíg megbizonyosodtam róla hogy tényleg szeret. És kivárta, azt hogy mennyiben volt klasszikus a kapcsolatunk nem tudom, a feleségéről csak rosszakat hallottam, hogy lóg a melle, elhízott, blablabla ezt viseltem a legrosszabbul. Voltak pillanatok amikor felszabadult an álltam a viszonyhoz, és letojtam magasról mindenkit, mert úgy éreztem nekem ez jár, egyszer élünk, viszont többnyire majd megszakadt a szívem és sok esetben én éreztem helyette mármint a pasi helyett lelkiismeretfurdalást, sajnáltam az asszonyt gyerekeket, magamra meg mint egy trágyalére tekintettem kb. Aztán győzött a jobbik énem és kimenekültem ebből a szerelemből egy független aranyos pasi karjaiba. Nem mondom hogy visszacsinálnám az egészet, mert sokat adott nekem ez az ember, így lettem az aki most vagyok. Rengetegszer volt sírógörcsöm amiatt mi van ha a szüleim megtudják. Milyen szégyen ez rájuk nézve. Elválasztani sosem akartam a családjától, sosem akartam én az egyetlen lenni. A logisztika a találkák végig titokba maradtak, senki sem tudott semmit. Azóta már vége nem tartjuk a kapcsolatot, de rettegek mivan ha egyszer visszakapom ezt a sorstól és én leszek a feleség...
2010. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nekem is volt kapcsolatom egy nős pasival, 3 évig találkozgattunk, igaz, neki gyereke nem volt.egyáltalán nem bántam meg, mert ma is jo rá visszagondolni, hogy milyen volt vele, és sok mindent tanultam is töle, akkor 18 voltam csak, ö 35. azért lett vége mert kiment külföldre dolgozni.de azóta már otthagyta a feleségét, mert nem szerette.én már nem jönnék vele ujbol össze, mert sok idö eltelt és "kiszerettem belöle, de tényleg nem bántam meg.csak valahogy az ilyen mégsem kapcsolat igazábol szerintem, mert tudod hogy ott van a felesége.és kevés az esély h.otthagyja miattad.de ha neked jo csináljad, és ne érdekeljen más véleménye! ja, és nem vagy ribanc!-mint ahogy azt irta vki..nehéz dolog ha szeretsz valakit, és az is hogy ilyenkor legyen önbecsülésed, meg ne érezd megalázónak a helyzetet.
2010. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!