Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom tönkretenni de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom tönkretenni de ez így nagyon nehéz. Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

párommal még csak 5 hónapja vagyunk együtt... egy iskolába járunk és évfolyamtársak vagyunk.

nagyon szép volt minden, tényleg kezdtem végre boldog lenni mellette. de most sajnos megbukott angol földrajzból és annyi az egész nyarunknak. nem tudom feldolgozni egyszerűen nem megy. elképzeltem hogy végre talán lesz néhány jó élményem de minden szerte foszlott. pedig szeretem és ő is engem így mégse jó hogy heti 1-szer jó ha tudunk találkozni, persze akkor is nekem kell menni hozzájuk, meg szerencsére sikerült rávennem szüleimet hogy vegyük be a családi csomagba így ingyen beszélhetünk. de ez így kevés... ahhoz képest ami lehetett volna. nem vagyok társasági lény barátaim nincsenek igazán. egész nap itthon ülök és nézem a sorozatokat. hogyan vészeljem túl nem akarok vele szakítani de nem tudunk semmit se tenni mert ő még dolgozik is ráadásul. van megoldás? van rá bármi esély hogy túléljük a nyarat?

egy aggódó.


2010. júl. 6. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy van. legyél kitartó. például amikor végez a munkahelyén menj elé és együtt menjetek haza. ott aludni nem tudsz? vagy túl fiatalok vagytok? vagy messzire laktok egymástól? mert mindenre van megoldás. segíthetsz neki a tanulásban, ha te jobb vagy, vagy ha együtt vagytok akkor használjátok ki, menjetek kettesben kirándulni, strandra, moziba, vagy főzz neki vacsorát, lepd meg amikor hazaér, és legyél ott. stb. ez attól függ, milyen korlátaitok vannak.
2010. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2010. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz mint vársz, és próbálsz kicsit toleráns lenni. Ahogy előttem már mondták, menj elé a munkában, vagy találkozzatok csak fél órára egy nap, az is valami! :) Néha áldozatokat kell hozni, ha ez az, hogy most ezt a 2 hónapot kibírod, akkor próbáld meg. Ne úgy fogd fel, hogy tönkre tette a nyarad, próbáld feltalálni magad! Ismerkedj, próbálj barátokat találni, eljárni strandra, bármi ami eltereli kicsit a figyelmedet!
2010. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy mindketten fiatalok vagyunk még 16 évesek, és én Győr környéki vagyok ő pedig csornai... kicsit messze vagyunk. a munkával az a gond hogy mindig máshol dolgoznak van úgy hogy a Balatonon és akkor későn ér haza. haza nem várhatom, bírom a szüleit de nem lóghatok mindig náluk...
2010. júl. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!