Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen mennyire lehet normális pasit találni? Tapasztalatok? Van, aki ott ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok csúnya, szeretek szórakozni, bulizni. Szeptemberben kezdem az egyetemet, a szórakozás részével nincs is gond, benne vagyok sokmindenben. Viszont buliban, meg sok helyen azt hiszik éppen ezért, hogy könnyűvérű vagyok, pedig ez nem így van. Szeretnék egyetemen egy normális barátot találni, de nem tudom, erre mennyi az esély. Olyat, akinek nem csak 1-2 dugásra kellenék. Van itt olyan, aki ott találta meg a jelentlegi párját? Hol és hogyan jöttetek össze?
2010. júl. 6. 14:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

15:06 olvastad a mit 14:33-nál írtam?


"nekem is van diplomám, de sose volt ez a párkeresés alapja, viszont volt olyan barátom, aki szankmunkást végzett (nekem ez nem számított)és ő jött azzal, hogy nekem ő nem fog megfelelni, mert "csak szakmunkás"... "


nekem ez nem számít, egyszerűen leírtam, mit látok a környezetemben. egyszer jártam egy sráccal, a máv-nál volt szerelő, ő például érettsigizett, technikuma volt, mégis azt rakta, állandóan, hogy mi tetszik nekem benne, neki nincs diplomája, ráadásul az anyukája is folyton azt mondogatta, hogy nem illünk össze...


hogy a kérdésre is válaszoljak: találhatsz, de légy óvatos, és ha nem akad, akkor se keseregj. egyik barátnőm a neten ismerkedett, pedig bármelyik pasit felszedhette volna. ő úgy gondolta, ott lehet álcázva beszélgetni, és nem elsődlegesen a külsejére figyelnek fel

2010. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
melyik suliba mész kedves kérdező?
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
NYME-SEK
2010. júl. 6. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!