Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen mennyire lehet normális pasit találni? Tapasztalatok? Van, aki ott ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok csúnya, szeretek szórakozni, bulizni. Szeptemberben kezdem az egyetemet, a szórakozás részével nincs is gond, benne vagyok sokmindenben. Viszont buliban, meg sok helyen azt hiszik éppen ezért, hogy könnyűvérű vagyok, pedig ez nem így van. Szeretnék egyetemen egy normális barátot találni, de nem tudom, erre mennyi az esély. Olyat, akinek nem csak 1-2 dugásra kellenék. Van itt olyan, aki ott találta meg a jelentlegi párját? Hol és hogyan jöttetek össze?
2010. júl. 6. 14:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*jelenlegi, elnézést
2010. júl. 6. 14:15
 2/23 anonim ***** válasza:
remélem, h lehet, én októbertől megyek majd.. :D
2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

És miért korlátozod a pasizást az egyetemen belülre?

Gondolom ha egyetemre mész az ált. nagyvárosokban van.Szóval lesznek ott bőven jó pasik.

Ja vagy .......ja jó persze bocsi értem én vagyok a naív aki egyíetemre jár az nem fog összeállni olyan fiúval aki nem egyetemista bocsi hüyeséget írtam fennt.

Hát hogy gondolom én azt h csak úgy te szóbaállsz akármilyen fiúval.Attól gondolom nagyobb lesz az arc.

Minimum egyetemista legyen.

2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

akkor ne buliba keresd. nálunk főlek a csoporttársak jöttek össze, szemináriumok, előadások előtt- után tudtok beszélgetni, eljártak ide oda, és a párok elég hamar összejöttek, de végzés után szinte mindenki szétment. bulihely az lesz bőven, de ott mindenki egyéjszakásnak nézi a csajokat, vagy járnak ugyan velük, de csak "arra" kellenek


az iskolaújságban volt egy felmérés, mit gondolsz kinek a dolga a védekezés: 1-2 kivétellel minden pasi azt mondta, a nőké, ők nem akarnak teherbe esni.... szerintem ez is sokat elárul

töténetek tömkelegét tudnám mesélni, hogy jártak barátnőim a buliban összeszedett srácokkal, holott rendesen jártak, volt akik 2-3 évig is


én spec. sportoltam, nekem inkább abból a környezetből lettek ismerőseim, meg barátaim is

2010. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
igen... mert nem minden egyetemista jár buliba. azt azért nem felejtsük el.
2010. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
és az miért baj, ha igényesek vagyunk, és egyetemista pasit akarunk?? :))
2010. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hogy jártak a barátnőid? Mesélj nyugodtan. :)

2.-nak pedig... nem csak egyetemista jöhet szóba, de mivel elsősorban azokban a körökben fogok mozogni, ott van nagyobb esélye. Amúgy szóbaállok másokkal is, sőt eddig csak olyan barátaim voltak, akiknek max. 1 szakmájuk volt. És? Nem zavart.

2010. júl. 6. 14:25
 8/23 anonim ***** válasza:

most ne támadjatok le, de nem minden esetben jó, a végzettségbeli különbség. nem azt mondom, hogy diplomásnak diplomásat, de a környezetmben sok példa van arra, hogy a nő tanár, diplomás, a férje szakmunkás és bizony állandóak a veszekedések, esetleg alkoholproblémával is küzd a férfi. legalább 8 ilyen problémás házaspárt tudnék mondani, 3 férfi iszik közülük. kerasztanyukám bár nem tanár, de diplomás, férje szakmunkás. grillezésekkor nagyon észrevehető, milyen más a gondolkodásviláguk...

nekem is van diplomám, de sose volt ez a párkeresés alapja, viszont volt olyan barátom, aki szankmunkást végzett (nekem ez nem számított)és ő jött azzal, hogy nekem ő nem fog megfelelni, mert "csak szakmunkás"... nem biztos, hogy a férfi olyan jó szemmel nézi, hogy a felesége iskolázottabb, mint ő

2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
sztem lehet simán. bár én még nem találtam magamnak barátnőt az egyetemen, de pl magamat rendes pasinak tartom szal persze h lehet találni ;D
2010. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
jaja, a párommal is ez van.. ő szakmunkást végzett, én gimit, és most megyek egyetemre.. és folyton az van, h mert mi gimisek totál hülyék vagyunk, mert még 1 égőt se tudunk kicserélni.. mert mi mindig csak tanulunk.. megjegyzem, ez nem igy van.. de bezzeg ők, az élethez értenek.. :S
2010. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!