Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen mennyire lehet normális pasit találni? Tapasztalatok? Van, aki ott ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok csúnya, szeretek szórakozni, bulizni. Szeptemberben kezdem az egyetemet, a szórakozás részével nincs is gond, benne vagyok sokmindenben. Viszont buliban, meg sok helyen azt hiszik éppen ezért, hogy könnyűvérű vagyok, pedig ez nem így van. Szeretnék egyetemen egy normális barátot találni, de nem tudom, erre mennyi az esély. Olyat, akinek nem csak 1-2 dugásra kellenék. Van itt olyan, aki ott találta meg a jelentlegi párját? Hol és hogyan jöttetek össze?
2010. júl. 6. 14:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Mi a baj abban hogy egyetemista pasit akarunk?"

Basszus mivel jobb egy egyetemista pasi mint mondjuk egy határőr?

Mrert ezelőtt 10évvel talán még jelentet is némi szellemi fölényt az h valaki egyetemre járt.De a mai világban?,Amikor 2-es érettségikkel felveszik az embereket egyetemeker fősulikra sőt vannak intézmények amelyek ingyen laptopokkal csalogatják oda a diákokat.

Szóval szerintem manapság az h valaki egyetemre jár az nem jelnti azt h feltétlenül ő okosabb mondjuk egy olyantól aki nem jár od.

Na de ez a tipik egyetemista felfogás.Aki ide jár az okos értelmes aki meg nem az meg buta.

:-))))))))) Szánalmas.

Van egy láy ismerősöm együtt érettségiztünk őt felvették jogra úgy h talán 3-asra érattségizett.engem meg ootthon megöltek volna a szüleim ha 3-as érettségivel megyek haza.

mondjuk a matekom az 3-as lett kaptam is érte 3hét szobafogságot 18évesen.Ma meg olyan nagyképűek öcsém 2es érettségivel van bőr a pofájukon jelentkezni és még fel is veszik őket.Bár mondjuk a fennt említett lány isemrősön sokat ér a diplomájával a tesco-ba pénztáros.:-))))De ő Dr és ez a klényeg meg jól mutat a diploma a vitrinbe.Kb ennyit ért vele mert amúgy olyan buta mint a segg.

2010. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%

De buták vagytok főleg az a hozzászóló aki azzal jön h a nők férje iszik.Baszus az egyetemisták nem isznak?????Vagy ez h működik?Egy festő mondjuk iszik de egy ügyvéd vagy mérnök nem?

Komolyan mondom ilyenkor van sírógörcsöm.De tényleg szóval az alkohol csak az alacsonyabb iskolai végzettségüeknél probléma.

És ti vagytok az értelmiség?????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá.Ez fájt.

2010. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

látom sok embert szíven szúrt az egyetemes téma. nem tom mit vagytok oda. nem az volt a kérdés h többet érnek e az egyetemisták, hanem h szegény lány találhat e ott rendes barátot. és a válasz igen találhat és nagy valószínűséggel találni is fog. ;)

19/F

2010. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

mindkét barátnőm rögtön suli kezdetekor bepasizott a gólyabulin.


egyik: 3 évig voltak együtt, a lány nagyon imádta a srácot. barátnőm azonban tanulni is akart, a srácot csak a buli érdekelte, minden nap ment valahova, így gyakran egyedül, amit ki is használt. a félrelépése persze kiderült, de mindig kimagyarázta magát, és együttmaradtak. egy tanulmányi kirándulás alkalmával csak negyven ember füle hallatára ecsetelte, hogyan, merre hányszor csalta meg a lányt (úgy hogy én is voltam, és tudta milyen jóban vagyunk), meg milyen ostoba, mert elhisz neki mindent, de amúgy jó vele, mert jó az ágyban, meg ellátja mindennel. 3 év után a lány képébe vágta, hogy nem igazán szereti, de jó a szex, meg csinos, így felvághatott vele, de mostmár az agyára megy... 5 éve szakítottak, egyiknek sincs azóta senkije. a lány tényleg szerette, másfél évbe telt mire kiheverte, most meg azon bánkódik, hogy minden pasi csak egy éjszakára akarja felszedni, pedig tényleg nem olyan lány.


a másik: a kapcsolatuk a mai napig "tart" barátnőm nagyon szereti a fiút, és 8 éve megy már az "együtt-külön" show. a srác állandóan bulizik, ismerkedik, amint akad másik lány, vagy előkerül a volt barátnő otthagyja. ez kb 1-3 hónap (mert a pasi elég mogorva, kiállhatatlan, és lelép melőle mindenki), aztán visszasírja magát, kibékülnek. majd újabb nő 1-2 hónapra, ismét békülés... 8 éve tűri ezt!

2010. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az uccsó hozzászólóval kell egyetértsek.

Szóval jó tanuló voltam én ált-ba.Fel is vettek Miskolc legjobb gimijébe a Földes Ferencbe.(ált-ba 4.be meg 8.ba volt 4-es a matekom amúgy minden évvégén mindenem 5ös volt)nagy reményekkel neki vágtam a sulinak a tanulással nem is volt gond ment minden.Csak basszus (apám nagy diósgyőri volt így ugye értelemszerű h én is)nagyon sokszor verekedtem és hát ki lettem csapva.Áttettek szakközépbe Határrendészeti szakra(rendőr,határőr lehettem volna)persze ez már szakközép szakmunki volt és itt kmolyabb arcok voltak itt is sokat verekedtem tanulás itt is ment.Innen is kitettek és mivel elmúltam 16 így egyik iskola sem vátt át főleg ilyen előélette.Szóval iskolai végzettségem 8űáltalános(szakmákat szereztem azóta)Ja igen a barátnőm(élettársam)olajmérnök.4,7es átlaggal végzett legrosszabb féléve 4,5 volt.Ilyen olyan ösztöndíjak meg kitüntetések.Munkát sem ő keresett hanem őt kereste meg egy cég mert fekfigyeltek rá.Szóval osztályelső volt.5éve együtt vagyunk én nem érzem butábbnak magam tőle sőt ő sem érzi azt h én butább lennék mint ő.Persze estin már csinálom az érettségit jövőre meg is leszek.De neki is ugyanezt mondták a többiek mikor mi összejöttünk mármint h jajj de nem leszünk egy húron erre tessék.5év és azt mondja h én vagyok élete szerleme és ő már nagyon szerete tőlem gyereket akár most ha ebben a pilanatban esne teherbe az is jó lene neki.

Basszus lányok ok ok h válogattok de mi alapján?Iskolai végzettség?Semmit nem jelent párom is mesélt olyanokat h olyan buták voltak köztük meg én is ismerek pár olyan egyetemistát akinek nem h egyetem de még érettségi sem járt volna.Meg ismerek olyan szakmunkásokat is aki sokkal többre hivatottak annál amit csinálnak.

Szóval persze az nem gáz hogy okos értelmes pasit akartok magatoknak.De az értelmi szintet nem a diploma határozza meg.

Csak ennyit akartam köszönöm.

29/F

2010. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14:41

én nem állítottam, semmilyen tudományos felmérést nem végeztem ilyen téren, egyszerűen leírtam, mit tapasztalok a környezetmben.


Az egyetemisták nem isznak:

1. nem: nem mindenkinek buli hogy 7-ből 6 napon totál részegen mászik haza hajnalban, van aki tanulni megy oda, és komolya

2. nem, vedelnek: de nem is végzik el időben, vagy épp átcsúsznak...

2010. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ja igen, arról meg nem tehetek, hogy az értő olvasás, az nem megy mindenkinek.

nem általánosítást írtam, hanem azt, hogy az én környezetemben, mi a példa, mi a tapasztaltom. de ez ugye neveltetőstől és attól is függ milyen környezetben nő fel az illető

2010. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Úhh... :S Hát nem szeretnék egy ilyen kurafit. Bár én soha nem tűrtem a megcsalást, most sem fogom... Szóval jól meg fogom válogatni, kivel állok össze. :) De úgy tűnik, nem könnyű.
2010. júl. 6. 15:03
 19/23 anonim ***** válasza:
De ha jön mondjuk egy búrkoló srác és te azt érzed h ő az igazi és külsőre belsőre és agyilag is rendeben van(ezt úgy is csak te tudod eldönteni)akkor azért ne hanyagold mert nincs diplomája.Mert lehet hogy mellette lehetsz a legboldogabb az életben
2010. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésre még nem sok választ kaptam. :D Inkább elvitatkoztok arról, hogy vajon számít-e a végzettség egy kapcsolatban...
2010. júl. 6. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!