Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele kéne maradnom? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele kéne maradnom? Miért ilyen furcsa?

Figyelt kérdés
16 éves a barátnőm és 22. Nem mondtam még neki de szeretem őt, már majdnem egy éve vagyunk együtt. Nagyon furcsán viselkedik, olyan mintha valamit titkolna, és mikor kettesben vagyunk is olyan mintha valakinek meg akarna felelni, és úgy viselkedik mintha lenne vele valaki. Egyszer még bezsélgetés közben azt is mondta hogy mi nem pedig én, vagyis többesszámba beszélt saját magáról. Nem értem őt, van mikor szex közben csak úgy meggondolja magát, néha ok nélkül nagyon furcsán néz rám, mintha szellemet látna. Nagyon fura lány. De szeretem tényleg nem akarom elveszíteni. Lehet hogy van valami baja? Mert ha igen akkor nem próbálok vele úgy beszélni mintha ő lenne a hibás, de érzem hogy titkol valamit. és ez még csak pár ilyen furcsa dolga, volt hogy szó nélkül eltűnt, és mikor számon kértem nem válaszolt, vagy terelte a témát, és elég furcsa alakokkal haverkodik akik már elég öregek is. Nem akarom hogy egyszercsak eltőnjön vagy valami baja essen. segitsetek :S
2010. júl. 6. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet különleges képességei vannak, mágiával kapcsolatos dolgok, vagy boszorkányság....
2010. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
XD persze...
2010. júl. 10. 09:22
 13/14 anonim ***** válasza:
azért írd meg ha kiderül, h mi volt :)
2010. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elmentem a szüleihez, mert volt egy nagyon durva húzása, megkérdeztem mi ez az egész, és kiderült, hogy beteg, skizofrén. Nem tudom mit tegyek, mert szakított velem, mikor megtudta hogy tudom, de én nem akarom elveszíteni őt. Tudom hogy szeret, és beszéltem anyukájával, azt mondta hogy megállás nélkül bőg, és kivan borulva nagyon miattam, de nem én tehetek a betegségéről:( én mellette állok..
2010. júl. 11. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!