Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele kéne maradnom? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele kéne maradnom? Miért ilyen furcsa?

Figyelt kérdés
16 éves a barátnőm és 22. Nem mondtam még neki de szeretem őt, már majdnem egy éve vagyunk együtt. Nagyon furcsán viselkedik, olyan mintha valamit titkolna, és mikor kettesben vagyunk is olyan mintha valakinek meg akarna felelni, és úgy viselkedik mintha lenne vele valaki. Egyszer még bezsélgetés közben azt is mondta hogy mi nem pedig én, vagyis többesszámba beszélt saját magáról. Nem értem őt, van mikor szex közben csak úgy meggondolja magát, néha ok nélkül nagyon furcsán néz rám, mintha szellemet látna. Nagyon fura lány. De szeretem tényleg nem akarom elveszíteni. Lehet hogy van valami baja? Mert ha igen akkor nem próbálok vele úgy beszélni mintha ő lenne a hibás, de érzem hogy titkol valamit. és ez még csak pár ilyen furcsa dolga, volt hogy szó nélkül eltűnt, és mikor számon kértem nem válaszolt, vagy terelte a témát, és elég furcsa alakokkal haverkodik akik már elég öregek is. Nem akarom hogy egyszercsak eltőnjön vagy valami baja essen. segitsetek :S
2010. júl. 6. 12:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs elírtam én vagyok 22, bnőm 16.
2010. júl. 6. 12:32
 2/14 anonim ***** válasza:
nem próbáltad még szép óvatosan kérdezgetni tőle ezeket a furcsa dolgokat? lehet nagyobb bizalom kell még neki hozzá, és akkor elmondja. az biztos hogy fura egy kicsit.
2010. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kérdezz rá konkrétan h miért viselekdik így. Monnd el neki, h szereted és aggódsz érte. HA ez sem hatja meg akkro nem szeret igazán
2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szinte mindent elmesélek neki megbízhat bennem ő is tudja. Kérdeztem már tőle hogy ezt azt miért csinálja, de annyira okosan eltereli a szót hogy szinte el is felejtem hogy kérdeztem olyat.Egyébként meg szinte a legjobb barátja is vagyok egyben. Imád velem lenni, mindig nevet és nagyon szeretem őt úgy ahogy van, de ezek a dolgok nagyon idegesítenek. Ha tudnám hogy semmi komoly problémája nincsen csak ilyen bolond egy kicsit, nem is zavarna, de így félek hogy van valami komoly baja amiről sehogysem képes beszélni..
2010. júl. 6. 12:39
 5/14 anonim ***** válasza:
azért mondom, szervezz vmi romantikus vacsorát, és közben nézz mélyen a szemébe és mondd el neki h téged ez bánt és h ne terelje el a szót. járj a dolgok végére így semmi sem lesz jobb.
2010. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy skizofrén?Sokszor egyik percben ilyen másikban olyan....
2010. júl. 6. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
bármi lehet egyszerűen kérdezz rá mondom :) Vmit titkol amúgy szerintem
2010. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Amikor olvastam az elejét arra gondoltam skizofrén, nekem az egyik legjobb barátom az, elég durva szokott lenni mikor "átvált" majd nem emlékszik, hogy mit tett abban a "formájában". Szerintem beszélj vele, mond neki, hogy szereted és hogy nem akarod elveszíteni és próbáld meg kideríteni miért ilyen furcsa, és hogy ő mennyire szeret téged. Ha skizofrén szerintem az sem gond, nehéz kicsit hozzászokni, vigyázni kell rá, de azért vagy a barátja, hogy megvédd;) Sok sikert:)
2010. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Skizofrén? :)

16 évesen teljesen normális, hogy össze-vissza viselkedik. Ha téged ez zavar és aggódsz emiatt, akkor ülj le vele és ne engedd, hogy elterelje a témát. Te felnőtt vagy, tudnod kéne egy kamaszlány beszélgetését irányítani. Bizonyára még bizonytalan a kapcsolatotokban, sok inger éri, sok mindent megbeszél a családjával/barátaival, emiatt mondja én helyett, hogy mi. Ettől még nem zizi valaki.

Legyél magabiztosabb és kész. Értesd meg vele, hogy te csak aggódsz érte és ne hagyd, hogy a kérdéseidet válasz nélkül hagyva témát váltson.

2010. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a családjával egyáltalán nem beszél, barátai aligha vannak , egy két barátnő de azokkkal se ilyen intenzív kapcsolatban.Szóval nem hiszem hogy ez miatt mondaná..Tulajdonképpen mindent velem beszél meg, még is kik ezek a fura alakok, miért vinnék őt el mindenhova, minek hívogatják ? Miért tűnik el, és miért csinál úgy mintha tök normális lenne hogy pest közepén ott hagy egy magam ? Nem értem őt, mert tényleg szinte csak én vagyok neki, és tudom hogy szeret mert érzem. Ő is sok mindenben kitartott és kiállt mellettem, én biztos nem hagyom magára őt soha.
2010. júl. 6. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!