Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele kéne maradnom vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele kéne maradnom vagy sem?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon szeretem, de nem bír megvigasztalni, nem érti, hogy mit szeretnék néha. Meg hát néha azt szeretném, hogy ha romantikusabb lenne. Ezt már közöltem vele is, de nem igazán tud változni. tudom, hogy szeret. De néha úgy érzem, hogy nem lesz ebből a kapcsolatból minden tökéletes, és azt érzem, hogy szakítanom kéne vele, pedig szeretem.
2011. okt. 7. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szeretem nem szeretem.....szeret nem szeret...


kérdés meddig akarod ezt játszani....


Ha őszinte vagy magadhoz, akkor szerintem úgy szereted mint egy jó embert, aki veled van de néha még sincs veled...(szerintem)


Ha házasok vagytok próbáld meg és adj időt neki...


Ha fiatalok vagytok olyan 18-30 évesek, és nem vagytok házasok és el tudsz menni tőle költözni ha együtt laktok, akkor NE maradj vele!!!!!


Neked ez nem boldog kapcsolat, nem szenvedélyes, és mondom nem vagy boldog. Kezdj új életet, kicsit ürítsd ki az agyad, és ismerj meg új embereket ez által rád találhat egy boldog kapcsolat is...


illetve ha már van kiszemelt akkor :D

2011. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az öszínte választ :)


nem lakok vele mert még csak 16 évesek vagyunk, de nekem ez nem megy egyszerüen eldönteni, mert kavarog a fejemben rengeteg inden vele kapcsolatban. Meg ez az 1. kapcsolatom és már eléggé régóta vagyok együt vele.

2011. okt. 7. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

ez mind nem számít...


vannak akik 10 év házasság után jönnek rá, hogy b@sszus ez így nem jó, és akiknek van vér a pucájukban azok el is válnak ha pocsék a kapcsolat és nem lesz jobb....(ha 10 évig nem volt az igazi és nem volt semmi változás akkor erősen kétlem h lenne)...hiába van gyerek gyerekek attól még a nő és a férfi is találhat mást és lehet boldog!!!


Ergo 16 éves vagy, miért kéne megállnod 1 kapcsolatnál ha nem úgy működik ahogy kéne és nem olyan amilyennek lennie kéne...???? Noss? (nem számít és nem is érdekel h hány éve tart a kapcsolatotok, ez nem számít)

2011. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!