Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most szerintetek mi lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerintetek mi lehet? Érdemes-e igy vele maradnom?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap bevalotta h változtak az érzései a sok veszekedés és vita miatt azt mondta h már nem szerelmes belém.. de hazudott is nekem mert megkérdeztem tőle sokszor h ugyanugy szeret-e meg és azt mondta igen.

De hát kiderült h mégse. Én ezen kibuktam nagyon és nem akartam folytatni a kapcsolatot de ő mégse akar beleegyezni a szakitásba azt mondja h ő nem akar elvesziteni.

Meggyőzőtt és vele maradtam és megmondtam neki h én megfogom tenni azt hogy nem provokálok veszekedést és nem akadok ki mindenen.Remélve h visszajön a szerelme... de ti ezek után h tudnátok vele lenni? ezzel a tudattal??? egyáltalán valaki iránt vissza jöhet a szerelem?:/


2011. ápr. 25. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza, de az már legtöbbször nem az igazi.
2011. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatom nekem is így ment tönkre. Egy idő után kezdődtek a veszekedések, sértődések, tulajdonképpen kicsi, de bosszantó dolgok miatt. Aztán eljutottunk oda, hogy szerettük egymást, de már nem úgy, ahogy kéne.. Én nem maradtam vele, nem láttam értelmét annak, hogy húzzam a dolgot vele annak ellenére, hogy már nem szeretjük úgy egymást, sőt inkább idegesítjük. Meg lehet persze próbálni, nem egy párt ismerek, akik még szüneteltek is mondván, hogy nem tudják szeretik-e egymást és végül is azóta már 3-4 éve együtt vannak szerelemben. :)

Én azt mondom nem érdemes folytatni, de én makacs vagyok, könnyen rúgok fel mindent, több éves kapcsolatot kapcsolatot is, ha sérül az önérzetem. :D

Szerintem próbáld meg, hogy nem vitáztok, csináljatok programokat, hogyha javul a dolog, akkor látszódni fog, hogy jobban szeret újra téged, hogyha mégis vita lesz, vagy probléma, akkor muszáj elfogadni, hogy a kapcsolat megért a szakításra, mert nem fog működni tovább.


Jaj még annyi, most láttam az utolsó kérdésed. Szerintem a szerelem el tud múlni,de nem úgy hogy az szakítási ok legyen, hidd el, nem lát téged rondábbnak, mint régen, ilyen nincs. :D A szeretet az, ami el tud múlni, csökkenni tud és ennek a hatása az, hogy már nem akar esetleg veled lenni, vagy nem biztos az érzéseiben és sajnos ezt nehéz vissza szerezni. Csak rajtatok fog múlni. :)

2011. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen ezért is maradtam vele mert egy probát még megér h hátha vissza tud állni a kapcsolatunk ugy ahogy volt.. hátha ujra erősödnek az érzései ha nincs veszekedés és vita..

csak nekem nagyon nehéz ugy tennem mintha minden renbde lenne nagyon nehéz ugy együtt lenni vele és kedvesnek lennem h tudom azt h ő már nem ugy szeret:S

2011. ápr. 25. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!