Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok, van egy nagyon kedves haverom. Nagyon jól néz ki a srác(19), sok lány ismerősöm nagyon nagyon bele van esve. Bárhova megyünk mindig őt bámulják a csajok az utcán, stb. Nagyon rendes, és jófej, ezmellett hihetetlen inteligens. Kicsit, talán túl komoly a srác, aki nagyon "felnőtt szemmel látja a világot". Az ismert társaságba nagyon középponti alkat, de ha ismeretlennel találkozik akkor nagyon vissza húzódó. Bárhol találkozok vele szinte tök egyedül van mindig, és azt is tudom róla hogy egyedül is él. Többször próbáltam már összehozni barátnőimmel. Nagyon el se akart menni ezekre a találkozókra, de mindig meggyőztem. Minden esetbe kedves aranyos, szórakoztató volt, de második alkalom sose lett belőle. Szerinte, idézem: nagyon szép lány, de 100+1 volt ő is..... azaz szerinte semmi egyéniségük nincs. Nagyon jó barátom a srác, sokat tett már értem (tudom hogy rá mindig, minden helyzetbe számíthatok). Szóval meg érdemli hogy én is segítsek neki. Ezmellett érzem rajta hogy egy nagy érzelmi gödörbe van (gondolom a szülei miatt), és egy barátnő, sokat segítene rajta (lelkileg). Mit tegyek? és hogy?
2010. júl. 6. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy a barátnője:P És megoldottan az életét:)
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Több éves komoly kapcsolatom van. És egyébként is olyan mintha a testvérem lenne..........
2010. júl. 6. 12:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!