Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy sokáig vártál valakire, és aztán sok idő múlva lett csak belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy valakit hosszú ideig reménytelenül szerettél, és aztán fordult a kocka, és összejöttetek?

MINDEN érdekel ezzel kapcsolatban :)


2010. júl. 5. 23:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

00:01 vagyok

Az egyik barátnőm jóban volt vele és megkértem,hogy mutasson be neki. (Ez egy év nyálcsorgatás után történt)

Akkor beszélgettünk egy kicsit,amikor végre lett internetem otthon felvettem msnre és rendszeresen beszélgettünk. Közben az a barátnőm,aki bemutatott neki bekavart...úgyhogy voltak nehézségek, de egy év elteltével,amikor ismét találkoztunk nyáron (táborban) akkor már határozottan éreztem,hogy nem vagyok közömbös számára,de volt barátnője meg egyéb nehezítő tényezők is felmerültek,de megígérte,hogy majd egyszer talán lehet köztünk valami. Abban az évben is végig beszéltünk msnen...egyre jobban lehetett érezni a szikrázást,Ő szakított a barátnőjével,de én mégis feladtam a küzdelmet és összejöttem egy másik fiúval. Végül pár hónap után otthagytam a másik fiút,mert beláttuk végre egymásnak a párommal,hogy együtt kell lennünk.

Szóval ha így utána számolok a dolognak,nem is 2 hanem 3 év várakozás előzte meg a kapcsolatot.

2010. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ne akarj mindent tudni, kíméld magad!

Szeretek egy csajt aki le se szar skype-on beszélünk jól ki jövünk meg minden de nem érdeklem, még 1 picit bevallom várok, de semmi esély nincs...

Ez megy már 1 éve baxxa meg és semmi, elkértem a számát, megadta faxa, le se xarik, elkértem a skype címét, napont min. 2 órát dumálunk, de semmi...

Remélem nem jársz így, inkább hagyd mielőtt kikészülsz mint én...

Reménykedni mindig lehet...az már más dolog hogy összejön -e

2010. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!