Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy sokáig vártál valakire, és aztán sok idő múlva lett csak belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy valakit hosszú ideig reménytelenül szerettél, és aztán fordult a kocka, és összejöttetek?

MINDEN érdekel ezzel kapcsolatban :)


2010. júl. 5. 23:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

23:37 köszönöm a válaszod, és nektek is sok boldogságot!! :)

utolsónak :D nem lehet...úgysem lenne belőle semmi...ő még nagyon gyerek. amúgy is egy másik csaj tetszik neki...aki persze rá se néz.igazából nem is ismeri a csajt...és valszeg fogalma sincs róla, hogy én meg bele vagyok esve...:S

2010. júl. 5. 23:53
 12/22 anonim ***** válasza:
3 évbe tellett... aztán tartott 4 hónapig
2010. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én 2 évig bele voltam zúgva egy tök elérhetetlen fiúba,aki még a nevemet sem tudta. Immáron 3 éve a párom.

18/L

2010. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
...jó olvasni ezeket a válaszokat :) ilyenkor felcsillan a remény, hogy talán nekem is szerencsém lesz...
2010. júl. 6. 00:04
 15/22 anonim ***** válasza:
énis fél év után jöttem össze a barátommal..most lassan egy hónapja járunk és oda vagyunk egymásért. ugy jöttünk össze hogy egyik éjszaka áthívott magához aztán ölelkeztünk csókolóztunk és hát ez lett belőle. semmi sem reménytelen ha hiszel benne és tényleg akarod :)
2010. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
00:01, hogy sikerült összejönni vele?
2010. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ideillő történetem. Körülbelül három éve vettem észre a fiút, egy suliba jártunk, ő egy évvel idősebb nálam. Megismerkedtünk, aztán lassan nagyon jó barátok lettünk (persze én szerelmes voltam belé - legalábbis akkor így gondoltam -), és ez a barátság egészen addig tartott is, amíg ő el nem ballagott. Aztán az én végzős évem következett, és én teljesen úgy álltam a dologhoz, hogy tessék, ennyi volt, elballagott, sose lesz semmi. Aztán sok szünet után keresni kezdett, nagyon sokat beszéltünk interneten is, eljártunk együtt ide-oda. Majd én elkezdtem a legújabb iskolámat, ami húzós időbeosztású, így teljesen elhavazódtam, de ő továbbra is keresett. Aztán idén januárban elhívott randizni, de ekkor én már nem tápláltam felé mélyebb érzelmeket, "csupán" nagyon jó barátnak tartottam, de úgy gondoltam, hogy adok egy esélyt a dolognak. A randi után egy héttel tette fel a nagy kérdést, hogy nem szeretnénk e együtt folytatni tovább, de nemet mondtam. (Ezt mellesleg azóta megbántam.) Akkor, amikor ezt kérdezte épp valaki egészen más járt a fejemben (valaki, akiről kiderült pont rá egy napra, hogy nem is olyan, mint gondoltam). Aztán három hónapig nem beszéltünk egyáltalán, egy szót se. Pár hónapja viszont én ráírtam msn-en, és megmondtam neki, hogy hiányzik, majd megbeszéltünk egy találkát. Ezen a ponton az én érzelmeim is kezdtek átfordulni, ismét. Találkoztunk, utána ismét volt egy elég kis időszak, hogy beszéltünk, majd ismét semmi. Pár napja láttam, egymásra mosolyogtunk. Megkíséreltem egy beszélgetést vele, amiből rájöttem, hogy már régen nem az az ember, aki megszerettem, nagyon megváltozott. Érdekes volt a dolog, ugyanis folyton elkerültük egymást: mikor ő kellett nekem, akkor én nem kellettem neki, majd én kellettem neki és ő nem nekem, aztán ez az egész megismétlődött, és itt kötöttünk ki. Lezártam. Illetve épp a lezárási folyamat zajlik.

Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett, de nem egyszerű 3 év történéseit röviden összefoglalni. (:

Nem szeretném, ha az én esetemtől elkeserednél, nekünk egyszerűen nem jött össze, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nektek sem fog! Igen, tudom, nem a legjobb helyzetben vagy most, és maximálisan át is érzem, de legyél kitartó! Szurkolok Nektek! (:

2010. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Neked meg azt ajánlom, hogy vallj neki szerelmet....vagy csókold meg. és lesz ami lesz."


Hát szerintem ez sem mindig végződik heppi enddel. Én legjobb lány barátomtól megkérdeztem mit szólna hozzá ha megcsókolnám. Mondta először is felpofozna aztán patáliát csapna. Kockázatos a dolog. Lehet összejön, de én még pozítív példát nem tudnék mondani amikor az ilyen jól sült el.

2010. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok választ!

00:01-re én is kíváncsi lennék. meg bárki történetére :)

utolsó előtti: egyáltalán nem gond, hogy hosszút írtál, ellenkezőleg! örülök neki. gondolom amúgy sem egyszerű beszélni róla, és sajnálom, hogy így jártál...és köszönöm mind a válaszod mind a jókívánságot :)

utolsó: igen, sajnos én is ezt tapasztalom, épp ezért nem tudnám megtenni.

2010. júl. 6. 11:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát, én is hasonlóan járok, már lassan 3 hónapja reménytelenül szerelmes vagyok, sajnos, a srác nem akarok tőlem semmit, mert 10 évvel idősebb tőlem, és mellesleg jó pár éve barátnője van. De mi viszont mindennap beszélgetünk, és most lehet hogy elitéltek,de volt már köztünk szexuális kapcsolat is, ami nagyon jó volt, és nem bánom, és még remélem sok lesz. Csak félek hogy utána az életbe nem heverem ki. De még ez is jobb, mintha nem is beszélnénk egymással. Dehát, azt mondta hogy meglátjuk, mi lesz mikor nagykorúvá válom.. ajhistenem.
2010. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!