Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval,az lenne a lényeg,hogy 2 évvel ezelőtt találkoztam egy lánnyal,első látásra szerelem,meg minden(az ő részéről is!).......aztán összevitatkoztunk,és én szakítottam vele(sajnos..).a szakítás után kb fél évig nem is szóltunk egymáshoz..de én már nem bírtam ki,és beszélgettem vele msn-en....aztán szóba jött,hogy esetleg megint járhatnánk,mivel mg ő is szeret(állítólag)...viszont a legjobb barátom(kb10 éve barát)azt mondta,hogy egy másik haverommal néha néha összejárnak b****ni...viszont a lány tagadja...akkor most kinek hiddjek??És ha igaz,miért akar a lány járni velem?mit tegyek??..Sorry,ha hoszú lett:)


2010. júl. 5. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem a barátodnak, főleg ha már kb. 10 éve barát.csajból van bőven...
2010. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A TE barátaidat nem ismerem, de a saját barátaimban bízom annyira hogy nekik hinnék.
2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZerintem hihetsz a csajnak.

Mivel nem vagytok együtt, így nem tartozik neked elszámolással.

Nem megcsalt, te dobtad ki, szval miért titkolná, ha lenne valakilye?

Meg amúgy is, mit súg a szíved? Hidd el, az nem hazudik!

2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátod biztosan tudja, akkor szerintem neki. De a másik haverodat is megkellene kérdezned erről, csak úgy mellékesen felhozva, hogy mi van azzal a csjjal?


A lány valszeg azért akar járni veled, mert szeret, de ameddig nem voltál, kellett neki egy kis boldogság.

2010. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs pasija, azzal b**szik, akivel akar. Ha éppen szeret is téged, megvannak a szükségletei, ezt te is tudod.
2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért tagadta le mert megijedt, hogy ezzel elszáll az újrakezdés lehetősége. Félt hogy nem értenéd meg. Sajnos sok pasi azt hiszi, hogy a nőknek nincsenek szexuális igényeik.

De mivel nem jártatok és össze akar jönni veled nem mindegy?


(Meg aztán lehet mindenféle történeteket kerekíteni, amik néha igazak is pl. mi van, ha az a jó barátod akarta megfektetni, csak a csaj nemet mondott és most így áll bosszút?)

2010. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez a kinek higyjek dolog, már régen rossz!!!

A bizalom fontos dolog, de hogyan kezdenéd újra, ha nem bízol benne, hogy igazat mond?

2010. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat...rendesek vagytok;)
2010. júl. 6. 22:28
 9/9 anonim válasza:
Az igaz ha szakítottatok, akkor nem tartozik magyarázattal neked, hogy kivel volt, de szerintem ha nem szeretne, akkor nem akarna veled újra összejönni. Szerintem gyere össze vele :) ha valami baj lesz, úgyis kiderül, de szerintem tuti, hogy még mindig szeret.
2010. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!