Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálták ezt? :- (Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálták ezt? :- (Csak játszottak velem?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. Nem vagyok olyan népszerű a fiúk körében, mint kortársaim. Eddig 4 fiú tetszett komolyabban. És mind a 4 nél az volt, hogy nagyon néztek (ezt többen is látták) és énis észrevettem, hogy pl elkapták a fejüket ha odanéztem, meg minden ilyen. Kettőnél próbálkoztam be. Mivel kevés az önbizalmam, inkább közösségi oldalakon próáltam meg, de erre mind a kettő visszautasított, nem járna velem.......Velem lehet a baj? Mindig midnen oylan jól alakul, és a végén bele a méylgödörbe:( Amikor komolyabbra fordulna...csak én vagyok ilyen balszerencsés?:(
2010. júl. 5. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm 22:47es:)

Igaz, nem szabad futni utánuk, többen is mondták. csak ha én nekem egyszer megtetszik valaki, akkor teljesen elborúl az agyam, és nem tudom megállapítani annak a "súlyát", hogy mit tezsek:9 De akkor változtatni kell:)

2010. júl. 5. 22:49
 12/13 anonim válasza:

Ezt is alátámasztja az, hogy elkapják a fejüket..

Nem a személyed érdekli öket csupán a látványod, amivel elérhetik az élvezést ha magukhoz nyúlnak..


A férfi agy így működik, soxor még felnőttkorban is..


Nameg te is csak egy vagy a sok közül akit megnéznek, ma este veled izgatják fel magukat, holnap meg valaki mással, de ennél több jelentősége nem nagyon van számukra..

2010. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, be kell látni, hogy a valóság sokszor nem oylan, mint aminek elképzeltük...:)

Köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 5. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!