Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti, hogy adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti, hogy adnátok egy lány tudtára, hogy MÁR nem érdekel? LÁNYOK! Veletek ezt hogy csinálták eddig?

Figyelt kérdés
őszintén!
2010. ápr. 13. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

csajozz be:D


vagy mondd meg neki, hogy "Nem érdekelsz!".

2010. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha pl egy barátnőről beszélünk nyilván leülök vele és megbeszélem vele hogy mi a helyzet . néma gyereknek anya veri a f×szát alapon jobb megbeszélni mit tetekel kimutatni hogy kopjon le sztem 21/f
2010. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy hanyagoltak és a barátnőmmel üzentek hogy nem látom többet.

Azóta van párom, aki Ő.

Szerintem gerinctelen dolog ha nem mondod meg kerek perec a lánynak hogy neked elmúlt...de ha lehet kíméletesen,ő is ember.

Hidd el többre értékeli mint ha játszol vele hetekig hogy már nem kell,és kínzod.

20/L

2010. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is megkísérlem megbeszélni az esetlegesen felmerülő problémákat( nem csak barátnővel hanem a leendő barátnővel is) ha nem sikerül megoldani a problémát vagy nem változtat a magatartásán látványosan esetleg sohasem mondja el mi a problémája, mi bántja akkor egyszerűen többé nem foglalkozok vele és más lány után nézek. Ilyen esetben mosom a kezeim, hisz mindent megtettem korrektül, szóval a lány magára vessen vagy teperjen ő értem.

Szóval tömören rideg leszek vele, nem keresem és törlöm az életemből.

2010. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer fordult elő, hogy úgy hozta a tudtomra nem kellek már neki, hogy egyik napról a másikra eltűnt az életemből és még a telefonját is kikapcsolta. Egy másik szituáció: Sms-ben írta a pasi, hogy a kollégája kórházban van ( senkije nincs), ő marad vele amíg felgyógyul. Hozzá teszem egyetlen egy sms-t írtam. Semmi extra nem volt benne. Semmi olyan amitől normális sms-t nem lehetett volna írni. Egy ideig meg is volt amit írt. Annyira szánalmas volt. Még ő vont kérdőre. Hát választ nem kapott. 29/N.
2010. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mondta meg, hogy már nem kellek neki. Egyszerűen csak szart rám magasról az utolsó hetekben. Ami persze nagyon rosszul esett. Végül nekem kellett kikönyörögni, hogy mondja már el végre, mi a problémája... Ennyit a férfias viselkedésről. Egyszerűen csak r*hadt gyáva volt. Már bocs a kifejezésért.

Szakítottunk. Korábban kellett volna...

Szerintem annyit minden nő megérdemel, hogy a szemébe mondják az igazságot.

20L

2010. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen leírta a pasi, hogy "felejts el" smsben. Jólesett... 18/L
2010. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kösz a válasokat de lány vagyok :D

és csak azért kérdezem mert nem tiszta most h egy ismerősöm mitakar tőlem

2010. ápr. 14. 16:25
 9/9 A kérdező kommentje:

pff hát a kommentek nagyrésze erősíti bennem azt h a fiúk nagy része (tisztelet a kivételnek) GYÁVA

és annyira sem tartanak legtöbbünket h megmondjék a szemünkbe hanem csak nem szólnak hozzánk stb.

ez annyira szánalmas pffff

2010. ápr. 14. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!