Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok vak...

11 éves lány vagyok vak randit csináltak nekem. Mit tegyek? (a többi alul)

Figyelt kérdés
nem rég tudtam meg az egyik barátom(fiu aki a barátom de nem vagyok belé szerelmes) tól hogy vak randevút szerveznek nekem a legjobb barátnőim (ugy hittem azok)hogy tudom kikerülni dolgot? azt hiszik hogy nekem már rég szerelmesnek kéne lennem :S igazuk van?
2010. dec. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mégy el a randira
2010. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyi nagyon egyszerű mond meg nekik hogy te nem akarod ezt az egészet és a te nevedben ne szervezzenek randevút foglalkozzanak a saját életükkel.Figyelj az nem baj hogy nem vagy szerelmes hiszen 11 éves vagy majd eljön az az idő de szerintem 11 évesen nem is kell neked még az ilyen dolgokkal foglalkoznod majd néhány év múlva. Most az a dolgod hogy gyerek legyél mert az is vagy.
2010. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
11 évesen randizgatni akarsz? akkor meg is érdemled.
2010. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Védekezz.

2. A többi barátnőd se tudja mi az a szerelem. Erőltetni meg akkora hülyeség hogy az már fáj. Ez nem úgy megy, hogy "ok most keresek valakit hogy beleszeressek"... Jön az magától váratlanul és meglepetésekkel...

3. Ha találkozol a fiúva, nyugodtan ismerkedj meg vele. Semmi baj. Egy randi nem arról szól hogy össze kell jönnötök, hanem arról hogy megismerjétek egymást. Ebből nem sülhet ki rossz. Ha nem érdeklődik egyikőtök a másik iránt, akkor továbbálltok, megtartjátok ismerősnek, havernak, aztán ennyi.

2010. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.az utolso elöttinek nem én akarok
2010. dec. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!