Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tudnek tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnek tenni? Csinaltak mar ezt veletek fiuk? Vagy esetleg lanyok ti akarattal egy fiuval? Kicsit hosszu .

Figyelt kérdés

Szoval .. Van egy lany , osztalytarsam , o17 en 18 . Kb mult ev ota , december elejen kerultunk kozelebb egymashoz . Talakozgattunk sulin kivul tobbszor is . Egyszer megtortent a csok . Addig csinalgattuk ezt hogy nagyon bele szerettem , ugyebar minden nap latom :| Mondtuk mar az elejen hogy ez nem lesz jo , de en ugyis akartam mert nagyon jo volt vele . Utanna mondtuk hogy probaljuk meg es ment 2 hetig a dolog . 2 het utan nagyon nem is dumalgattunk . Sokszor osszevesztunk , kibekultunk . Utanna volt olyan is hogy mar tenleg nem birtam magammal es kihuztam a fojosora es megcsokoltam . Azt mondta hogy jol esett neki is es hogy nem banta meg . A lenyeg hogy nagyon bele szerettem . Most ott tartunk hogy azota is hogy nem tudja eldonteni hogy mit akar , mit erez . Azt mondja azert nem akarja mert minden nap lat es nem menne ugy neki . Orokke en irok neki , mar azt erzem hogy tulsagosan is futok utanna . Direkt nem irtam hogy lam ire o es irt is . Csinaltam olyant is hogy feltekennye tettem , es tenleg latszott rajta hogy nem teccik neki . En meg mindig szeretem , de o nem tudom hogy most mit akar .

Szerintetek elvezi hogy futok utanna es direkt csinalja ? Mert mostanaba nem futok es o is keres meg ir . Tudtommal csak akkor lehet feltekenyseg ha valaki irant erzunk is valamit . Legalabbis en igy vagyok vele .

Nos szerintetek mit kene most tennem ? Hadjam a fenebe az egesszet es lepjek tul rajta vagy ... ? Egyik percben ugy erzem tenleg hogy erdeklem ot , a masikban pedig hogy nem . A suliba sokszor irta mar hogy ne nezzem ugy mert mar attol is beindul ahogy nezem es vigyorgok . Sokszor eldontottem hogy lealok mert ez tenleg csak nekem szar , de nem tudok neki nem-et mondani . Volt hogy 3 napig nem irtam es egyszer csak hivott bulizni , es mondtam nem es akkor jottek az ilyenek hogy csokkal inspiral .. Azt erzem hogy jatszadozik az erzeseimmal .

Mit kene tennem ? vagy ti mit tennetek fiuk ? Lanyok ti mar csinaltatok ilyesmit egy fiuval ? Es kerlek szepen tenleg normalis valaszokat adjatok , es ne kossetek bele a helyesirasba mert szo mi szo mar idegileg kivagyok miatta :|


2011. febr. 20. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. nem tudok használható választ adni csak ahogy olvastam annyira magamra ismertem meg egy srácra. csak h tudd nem vagy egyedül . de am ha magambol indulok ki nem direkt játszadozok vele meg én már az elején közöltem vele h nem akarok kapcsolatot mégis belekezdtünk és most meg én vagyok a szemét h csak játszok vele... úgymond énis voltam féltékeny mikor úgyvolt h jó engem békénhagy és más csajjal kezd de az azért bántot mert csak jó az h szeretnek és akk láttam h mégse "szeret" ennyit érek neki és rosszul esett azért viselkedtem úgy. na most ottjárunk h kb félév után megunta és aztmondta h ez a "kapcsolat" neki nem kell mert rossz. ezt vagy 2napja mondta azóta nem is igen beszéltünk... csak így pár mondatot msnen de olyan fura volt így beszélni, tök kínosnak éreztem az egészet :/ és énse tudom hogy mit akarok tőle vagy hogy mit érzek :/
2011. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helló. Figyelj, a csaj biztos úgy érzi, hogy sok vagy kicsit, de csak mert minden nap suliban együtt vagytok. Csináld azt, hogy ha lehet, akkor mögé ülsz jó pár paddal, és nem lát téged, szünetben húzz el a haverokkal lazulni, hülyülni. Jó jel ha keres téged, hidd el. A féltékenységről igazad van. Ha nem érdekelnéd nem lenne féltékeny. Ha össze akarsz vele jönni, akkor suliban mozogj más körökben, mint ő, ha neki az sok, amikor ott vagy körülötte, nem tud a barátnőivel önfeledten beszélgetni. Kell egy kis intimitás neki. Meg lehet érteni őt is. Ne idegeld magad halálra. Vegyél kicsit vissza, fogd lazábbra. Csókold meg és tűnj el. Írj rá, de hagyd néha egy-két napra. Suliban legyél erős és csak annyira közeledj felé, hogy érezze, hogy nem felejtetted el.
2011. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első válaszadó, ha azt mondod egy pasinak, hogy nem, attól ő még hajt, mert ELVÁRJÁK tőle a csajok, meg ezt hallja, hogy küzdjön. Ha te hagyod neki, csak bebizonyítod, hogy igaza volt és akartad. Ha nem akarod nem hagyod. Ne csodálkozz. Jogosan érezheti, hogy akartad.
2011. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotoknek .

Az elsonek : Osztalytarsak vagytok ? Mi is pont igy vagyunk , nagyon szeretem es neha azt erzem hogy megbolondulok a suliba es akkor is amikor csak a fiuk az osztalyban hujeskednek es fogdossak . Mar volt h egynek neki szoktem , azota banom , lelkiismeretem :| En ezt neki nem mondtam hogy jatszadozik velem , nem mondok ilyet soha egy lanynak akarhogy is van :) De szerintem en is azt fogom csinalni amit o , azaz mar vagy 3x bele kezdtem de egyszeruen nem tudok neki nemet mondani mert annyira szeretem es megorulok ertem . Nem az elso baratnom .

A masodiknak : A haverek is pont ezt mondtak , es ugy is csinalom . Sokszor latom rajta hogy tenleg nem tudja hogy mit akar , van mikor latom hogy megbolondul ugy megcsokolna , es neha pedig azt hogy le sem sz@ar . Egyszeruen nem tudom megalni hogy ne nezzek ra es ne mosolyogjak .

2011. febr. 20. 22:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elsotol kerdezem hogy te miert nem tudod eldonteni hogy mit szeretnel ?
2011. febr. 20. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedgyél fel egy másik lányt és ha ezt meglátja , tudja akkor azonnal ki tisztul a kép a fejébe. Legjobb ha össze beszélsz egy normális lánnyal és eljátszátok ,h együtt vagytok. Szerintem mükszik! ;)
2011. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma az volt hogy odaultem egy masik lany melle oran es hat elegge kiakatt :) szoval nem tudom .
2011. febr. 21. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:

az első vagyok

tegnap 22:32 teljesen igazad van amúgy.

csak olyanjólesik h foglalkozik velem meg stb... persze am vissza is kapja, de nem vagyok belé szerelmes. és őmost nekem sok h aztmondja h nagyon nagyon szeret (nem akarom aztmondani h szerelmes belém mert az elég nagyszó) és félek h nemtudnám úgy szeretni ahogy ő engem vagy ahogy azt elvárná, nekem most nem kell kapcsolat én ellennék vele csak úgy, de nem kell kötötség elég volt egy darabig (a volt kapcsolat)

amúgy nem vagyunk osztálytársak csak egy suliba járunk van köztünk 2év

2011. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem . Koszonom a valaszokat ! Esetleg ha van meg valaki aki tud irni a temaval kapcsolatban az irjon megkerem :)
2011. febr. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!