Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálták ezt? :- (Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálták ezt? :- (Csak játszottak velem?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. Nem vagyok olyan népszerű a fiúk körében, mint kortársaim. Eddig 4 fiú tetszett komolyabban. És mind a 4 nél az volt, hogy nagyon néztek (ezt többen is látták) és énis észrevettem, hogy pl elkapták a fejüket ha odanéztem, meg minden ilyen. Kettőnél próbálkoztam be. Mivel kevés az önbizalmam, inkább közösségi oldalakon próáltam meg, de erre mind a kettő visszautasított, nem járna velem.......Velem lehet a baj? Mindig midnen oylan jól alakul, és a végén bele a méylgödörbe:( Amikor komolyabbra fordulna...csak én vagyok ilyen balszerencsés?:(
2010. júl. 5. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te ezt nevezed komolyabbra fordulásnak? Ne légy 16 évesen ilyen gyerekes! Az, hogy néz, SEMMIT nem jelent! Az, ha leszólít, vagy elhív randira, az már VALAMI! Szóval ne éld bele magad semmibe, csupán azért, mert valaki néz téged. Majd ha valaki oda is megy hozzád, akkor gondold azt, hogy lehet van esélyed. És ne te menj oda, legyen tartásod!
2010. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl korán "letámadod" a srácokat a járás dologgal. Attól hogy rád nézett,és elkapta a tekintetét,nem rögtön azzal kell odamenned,hogy "járunk?":D Egy picit talán jobban kéne hagynod hogy teperjenek utánad. És szerintem még semmiről nem maradtál le 16 évesen. Tudom hogy ez nem vigasz,de hidd el,így van. És próbálj változtatni az önbizalmadon is,hidd el,könnyebb lesz úgy. Miért próbálnád elhitetni mással,hogy jó nő vagy,ha te sem hiszed el ?:) Hajrá :)
2010. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsikém, ha valaki rád néz nem jelenti azt, hogy járna veled. Vajon mindenkihez odamész az utcán aki rád néz, hogy járnál vele? Ugye, hogy nem.
2010. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két választ:) Igen, lehet, hogy ezek tényleg nem jelentenek annyit....csak ilyenkor egyszerűen jön a lila köd vagy nem is tudom mi:)

Amugy nem ugy szoktam odamenni, hogy járunk:D Haverok segítettek ebben, mert annyi önbizalmam sincs, hogy személyesen menjek oda:( Főleg a többi lány mellett, akikért bomlanak a pasik.....de hátha eljön az én "időm":)

Köszönöm a két választ:)

2010. júl. 5. 22:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem személyesen megyek oda, és nem is ilyen gyorsan. Előtte haverok puhatolóznak meg midnen...:-/ de igen, csak én élek ilyen "álomvilágban" :-/
2010. júl. 5. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
22:21 vagyok. Ha a haverok segítettek,és nem te mentél oda,az már tényleg gázos :S Szerintem elég gyerekes egy srác szemében. Tényleg változtatnod kéne a magabiztosságodon. Mi az oka hogy ennyire nem bízol önmagadban ?:/
2010. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából az ok az, hogy én egész általánosban visszahúzódó voltam. Alig voltak barátaim. És a fiúk észre se vettek, plusz voltak, akik inkább piszkáltak a külsőm miatt(ezek lányok voltak, és nem bántásból akarták, de akkoris:() És ez levitte eléggé az önbizalmam....gimiben kicsit erősödött, de mivel a sulinkban a pasik "más csajokra" buknak...ezért ez olyan...önbizalomromboló:(
2010. júl. 5. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát sokban hasonlítunk,ami az általános iskolás éveket illeti. Mostani fejjel visszagondolva,tudom hogy nem kellett volna vele törődni. Egyébként a suliba én sem számítottam valami bombázónak,de érdekes, sulin kívül ismerkedtem,és akadtak udvarlóim rendesen :) Az a baj hogy a suliban beskatulyázva érzi magát az ember,ha már elkönyveltek valamilyennek,olyannak kell mutatnod magad. Sokkal jobb,ha sulin kívül ismerkedik az ember..:)


22:21 voltam.

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nem azért néztek mert "Téged" néztek, csupán képanyag gyüjtése az esti hokimeccsre!


Ebben a korban így müködik a léegtöbb srác, de ennek semmi köze a személyedhez.


Próbálkozni meg még véletlenül se akarj fiúnál mert nem a te dolgod!

Maradj meg nőiesnek, és szépnek és te döntöd el ki kaphat meg és ki nem!!


Jó bornak nem kell cégér, sem házaló ügynök!!

2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

22:21-es:9 nagyon köszönöm:)

Hát ez igaz a sulira....akit ott látszatra valamilyennek elítélnek, az olyan is marad amíg meg nem ismerik vagy amíg be nem fejezi az iskolát:)

hát akkor lehet, hogy kívül próbálkozom, hátha ott nagyobb sikerrel:)

köszönöm:D és jó éjszakát:D

2010. júl. 5. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!