Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gond? Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

én 19 éves lány vagyok, a barátom 28 éves, távkapcsolatban élünk, két hónapja vagyunk együtt körübelül.

most jött volna le hozzám szombaton, mert délelőtt úgy tudom még dolgozni kellett volna neki, viszont 10kor látogatta utoljára iwiwjét, 11:20kor indult a busz, hibába hívom, lesem iwiwjét, myvip illetve tagged adatlapját semmi életjel... nem hiszem, hogy lenne olyan paraszt és nem mondaná meg egyenesen a szemembe, ha nem érdeklem, msnről se tiltott le, három napja nincs a gépnél állapotot jelez, én csak arra tudok gondolni, hogy baleset érte... :( (ráadásul a van, hogy szállítania kell a megrendeléseket)

nincs semmi másik telefonszámom amiről családtagját vagy barátját el tudnám érni, arra gondoltam, hogy iwiwen írok a testvérének, akivel viszont még nem találkoztam és nem tudom mennyit tud rólam

ti mit gondoltok? ötlet? (arra is gondoltam, hogy tudakozón megszerzem esetleg a szülei matávos telefonszámát)

kérlek segítsetek! :(


2010. júl. 5. 21:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a levélírás is bukott, meg felhívni a kórházat. ugyanis hajnali 3kor fent volt iwiwen... délben, vagy 1körül hívom...érdekes lesz : de nem hiszem, hogy túl sok jót várhatok ettől :(
2010. júl. 6. 10:32
 12/18 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el mélyen. Voltak jelei annak, h már nem szeret? H megcsal? H nem egészen megbízható? Ilyenkor általában beugranak az embernek mozzanataok, amikre akkor fel sem figyelt, de utólag azt mondja "de hüyle voltam, h nem vettem észre.."

Amúgy meg egy ilyen gerinctelen dolgot, mint amit ez a pasi csinál! Mondanom sem kell, h nem érdemel meg egy ilyen aggódó érző szívű lány(sőt semmilyet). Most neked nagyon rossz, de ne hagyd h legyőzzön, egyszerűen legyél te az erkölcsi nyertes, de ne úgy h megbosszulod, hanem h éretten viselkedsz. Sírd ki magad, aztán tovább kell lépned, ilyen görény pasi meg dögöljön bele az iwiwjébe :)

2010. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Giovanni ***** válasza:
Ne hivd fel! várd meg ő hiv és akkor mondd ne keresd!
2010. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ma ötször hívtam, be is fejeztem... küldtem neki iwiwen üzenetet, annyi van benne, hogy nekem mennyire rossz és, hogy magyarázza már el mi van, nézte is fél négykor iwiwjét, el is olvasta

ezekután, hogy nem keres én sem fogom többet :( és nagyon bánt, mert végképp nem érdemeltem még egy ilyen kapcsolatot :(

2010. júl. 6. 20:06
 15/18 A kérdező kommentje:

nem mondanám, hogy voltak jelei

sőt, úgy köszönt el tőlem utoljára msnen, hogy Csók (L)

én meg erre írtam, hogy na majd kiszedek belőled valamit :P

utána még mondtam, hogy ne felejtsen el valamit és ennyi... :(

na mindegy, nem törődöm vele, csak azt nem értem msnről, hogy-hogy nem tiltott le még

2010. júl. 6. 20:08
 16/18 anonim ***** válasza:
akkor eről a pasiról ennyit, nem érdemli meg h kússzál utána. TE JÓCSAJ VAGY gondolj erre, és ha hívd akkro se vedd fel, mostantól ne is foglalkozz vele, meg ne halljam h visszakönyörgi magát. Ilyen nagy pofátlan bunkóságra nincs bocsánat nem érdemli meg még azt se h meghallagsd a hazudozásait. Egyszerűen felejtsd el(szó szerint!), tudom h nehéz
2010. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

tudom, hogy JÓ CSAJ vagyok, csak az okát nem értem, és furdal a kíváncsiság :(

evvan, mindig megtalálom a félresikerült kapcsolatokat :(

2010. júl. 6. 22:24
 18/18 A kérdező kommentje:

jajj nem hiszitek el mi volt a gond, se baleset, se nő, hanem nincs munkája egy ideje és ez most volt tetőponton...

nem merte nekem elmondani, szégyellte meg minden :(

igen-igen becsapott, de megbocsátom neki...

köszönöm a válaszaitokat!

2010. júl. 7. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!