Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre több a gond, kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a gond, kétségbe ejt, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a barátom 24. 3 hónapja járunk, és ahogy kezdem jobban megismerni, sok minden nagyon elszomorít:(. Most már oda ért a kapcsolatunk, hogy sokat voltam nála egy huzamban, a nyáron is több hetet.


És egyre több dologban látok kérdőjelet. A családtagjaival nagyon csúnyán beszél, ha kiborul, és csúnyán is bánik velük. Sok náluk a konfliktus, főleg anyagi okok miatt. Nem rég mondta el nekem, hogy cigizik (időnként még otthon a fürdőkádban is), és hogy van, hogy füveznek is a barátaival... :S. Ráadásul szerintem elég sokat iszik is, csak hogy jobb kedve legyen... Most, hogy sokat voltam nála, a saját környezetében, valahogy olyan más oldalait látom... Nem akar rendesen tanulni, azt mondja, a suli csak kínszenvedés neki. De nincsenek olyan anyagi helyzetben, hogy ellébecolhassa a féléveit. Hó végén a számlákat alig tudják kifizetni. Ráadásul otthon nem is szokta őszintén megmondani, hogy halad a tanulással.


Mikor próbálok vele beszélni, hogy változtatni kéne bizonyos dolgokon, akkor egyik fülén be, a másikon ki. Ne zavarjon, csukjam be a szemem,ő nem akar a problémáira gondolni, mert olyankor kicsit jobb.


...pedig olyan jókat beszélgetünk, és annyi dolog érdekel mind a kettőnket, mintha rokon lekek lennénk...és mégis...ez a másik oldal...mintha az értékrendünk meg teljesen más lenne.


Ez a tündérmese vége lesz, vagy tudnék még valamit tenni??


Segítsetek!


2010. okt. 3. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell neked ez a pasi? Szerelmes vagy belé?
2010. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes szerintem, mert akkor teljesen el lennék "vakulva", és nem gondolkodnék az eszemmel. Viszont szeretem, és kötődöm hozzá. De kezdek megijedni ezektől a dolgaitól... nem ezekkel együtt szerettem meg, hanem ezek nélkül...
2010. okt. 3. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:

De ugye ezek a dolgok akkor is a részei voltak. Csak az volt a különbség, hogy te nem tudtál róluk.

Ha nem szereted, csak kötődsz, akkor szerintem felesleges folytatnod. Tudod: a szerelem olyan, hogy önmagadat látod meg a másikban.

2010. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor is ugyanilyen volt, csak akkor én még sok mindenre nem láttam rá. Most meg úgy érzem, a számomra túl sok minden van, ami nem elfogadható az ő életvitelében:(.
2010. okt. 3. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezen nem sok mindent lehet még ragozni. A párkapcsolat nem csak szerelem, hanem kellő hasonlóság is az életfelfogásban, világnézetben, viselkedésben.
2010. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzátéve, hogy saját bevallásod szerint még a szerelem sincsen meg. Előző voltam.
2010. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még most szakíts vele mert később már sokkal nehezebb lesz. Például gondold el ha együtt kellene vele élned. Én most tennék a kapcsolat végére pontot.
2010. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!