Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gond? Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

én 19 éves lány vagyok, a barátom 28 éves, távkapcsolatban élünk, két hónapja vagyunk együtt körübelül.

most jött volna le hozzám szombaton, mert délelőtt úgy tudom még dolgozni kellett volna neki, viszont 10kor látogatta utoljára iwiwjét, 11:20kor indult a busz, hibába hívom, lesem iwiwjét, myvip illetve tagged adatlapját semmi életjel... nem hiszem, hogy lenne olyan paraszt és nem mondaná meg egyenesen a szemembe, ha nem érdeklem, msnről se tiltott le, három napja nincs a gépnél állapotot jelez, én csak arra tudok gondolni, hogy baleset érte... :( (ráadásul a van, hogy szállítania kell a megrendeléseket)

nincs semmi másik telefonszámom amiről családtagját vagy barátját el tudnám érni, arra gondoltam, hogy iwiwen írok a testvérének, akivel viszont még nem találkoztam és nem tudom mennyit tud rólam

ti mit gondoltok? ötlet? (arra is gondoltam, hogy tudakozón megszerzem esetleg a szülei matávos telefonszámát)

kérlek segítsetek! :(


2010. júl. 5. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én írnék a tesójának iwiwen. Eléggé aggasztó lehet, h nem tudsz semmit!
2010. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Giovanni ***** válasza:
Hát nem tudom lehet nincs vele semmi és akkor potyára ijesztesz rá..mert valószinű 22:04 kor nem lezs fent iwiwen már csak holnapra fogja el olvasni és lehet addigra elő kerül
2010. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Csapagygolyo ***** válasza:

Központi Ágynyílvántartó. : 06-1-311-6000

nekünk ez segített.:)

remélem nincs semmi baja a srácnak neked pedig kitartást.:)

2010. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

általában éjfél körül fekszik le,

mi az az ágynyilvántartó konkrétan?

ő pesti és megkérdezhetném esetleg, hogy van-e a vmelyik kórházban xy nevű betegük?

2010. júl. 5. 22:16
 5/18 Csapagygolyo ***** válasza:
Igen csak a nevét kell meg mondanod és h pl a Bnője vagy és nem tudsz rolla semmit...nálunk Apu hívta...Mikor bátyám eltünt...:/
2010. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

akkor az lesz, hogy holnap küldök iwiwen egy üzenetet a bátyjának, igaz egy hete nem jelentkezett be

aztán ha nagyon nagyon türelmetlen vagyok akkor hívom az ágynyilvántartót

ha van még valami ötlet nyugodtan!

és köszönöm az eddig válaszokat!

2010. júl. 5. 22:39
 7/18 anonim ***** válasza:

csak ne ess kétségbe, szerintem (közös ismerősök iwiwen) alapján megszerezhetnéd a tesója számát, így egyszerűbb lenne, mint a mailjére várni. Ráadásul ha baj van akkor úgysem iwiwezik

hajrá

2010. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nincs közös ismerősünk :(

bátyjának ki van írva a tel.száma, de olykor-olykor külföldön van és lehet nem kéne, ráadásul nem is találkoztam még vele

próbálok nem kétségbe esni, hiszen nem tudok semmit, de ez a leglogikusabb dolog lassan :(

2010. júl. 5. 23:28
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem elősször próbáld azt a köpontot felhívni és ha azt mondják nincs ott akkor semmi baj nem lehet vele :D
2010. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
írj smst a tesójának!
2010. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!