Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám éreztetni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám éreztetni vele hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
De semmiképpen sem szabad neki kimondanom, se azt hogy szeretlek se a hiányzol, inkább csak tettekkel, hogyan tudnám bebizonyítani a barátomnak hogy szeretem őt, és hogy vegyük most már komolyan ?De tényleg nem akarom kimondani a "szeretlek"-et, azt nem szabad, és légyszi a kérdésre válaszoljatok!
2010. júl. 5. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél neki kocsit
2010. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor ne mond ki..írd a hátára hogy szeretlek..:)
2010. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
őő miért is nem akarod kimondani az hogy szeretlek? Amúgy meg te ismered őt mi nem tudjuk hogy minek örülne konkrétan mi csak tippelni tudunk, de például a jó sexnek mindenki örül vagy valami ajándékot amit szeret mi pasik keveset kapunk ajándékokat:)
2010. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert ő sem mondta ki még egy év alatt, ezért én sem fogom, de azért jó lenne ha észrevenné hogy azért én szeretem akármit gondol rólam
2010. júl. 5. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig ne is várd hogy kimondja, amíg te nem mondod ki. Legalábbis férfiszemmel nekem ez a véleményem. Előbb a csaj, aztán esetleg én.
2010. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1év alatt nem mondtátok egymásnak h szeretlek? ez furcsa.

de mi az oka? le sem feküdtetek még?

2010. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de lefeküdtünk már
2010. júl. 6. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:
fura, egy kapcsolat:S
2010. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem értem,h lehetett így lefeküdni..meg h akk miért vtok együtt 1éve!

mondd neki ki te!! mi ez a büszkeség, h vérunk a másikra? mondd neki ki te, majd mondja ő is (ha úgy érez!)


AMÚGY IS MINEK MUTATNÁD NEKI TETTEKKEL?????!!!!

már le is feküdtél vele, smároltok, minden, tettekkel mutatod..!

2010. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!