Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lánnyal éreztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lánnyal éreztetni, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Most barátok vagyunk, s szeretnék ezen változtatni, szeretném, ha a barátnőm lenne...
2011. ápr. 10. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne göndörfalaz. Mond el neki.
2011. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mostanában sokat gondolkodtam azon, hogy elmondom neki, de sok helyen olvastam, s a barátaim is mondták, hogy ez nem a legjobb megoldás, fordítva is elsülhet...
2011. ápr. 10. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
GÖNDÖRfalaz :DDDDD
2011. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 R3al ***** válasza:

Na szóval !


Hívd el sétálni a parkba ha van olyan :) Szépen vigyél neki virágot, 1 szál vörös rózsát... egyértelmű lesz neki :) Érezd vele jól magad, majd kísérd haza... innen csak csókkal lehet zárni... tedd ezt pénteken, hogy ne suliban lásd másnap :P Hanem nála-nálad :)


Drukkolok, hajár !

2011. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 R3al ***** válasza:
hajrá*
2011. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És a csaj?
2011. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most az másodlagos, hogy a barátaid vagy itt mi idegenek mit mondunk. Neked kell eldöntened, hogy elég bátor vagy-e és mersz-e kockáztatni. Persze elsülhet rosszul is, de gondolj arra, hogy kb ugyanannyi az esélye, hogy jól alakul.


Esetleg, hogy ne sérülj annyira, valahogy ki kellene puhatolni, hogy a lány mit érez vagy gondol erről a nem könnyű helyzetről. Pl. egyszer egy beszélgetéskor felvetni a fiú-lány barátság témáját, hogy mi a véleménye erről...vagy valami ilyesmit. És ebből talán kiderülhet a hozzáállása.

Most más nem jut eszembe, de drukkolok!

2011. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)

Szerintem elmondom neki a következő találkozás alkalmával, az a fiú-lány barátság téma nem rossz, lehet, hogy kipróbálom, köszi :)

Amúgy jah, vagy jól sül el vagy nem, mondjuk jelen pillanatban elég optimista vagyok, de felkészülök a kudarcra is

2011. ápr. 12. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem őszintén mondd meg neki, hogy tetszik. rózsa meg ilyen hülyeségek nélkül. és mondd meg, hogy ha neki ez nem pálya, akkor békén hagyod, csak el akartad mondani, hogy tudja mi a helyzet. aztán rajta múlik. ne erőszakoskodj !
2011. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hayka01idegen válasza:
várj majd megmondom!! Nekem pl jól esne ha a a bizonyos fiu elhivna egy helyre ahol csak ketten lennénk és elmondaná hogy "te nagyon teccel nekem és a kapcsolatunkat nem arátilag akarom tovább folytatni...tehát randiznál velem?? pl :DDD
2011. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!