Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már kezdem unni őt.

Figyelt kérdés

Már kezdem unni a barátomat. Állandóan belekeveredik minden hülyeségbe. Meg szereti kikészíteni az embereket. Például a haverjai valamikor egyszerre jönnek hozzánk kocsival vagy motorral és hangosak a kocsik is meg a motorok is. Persze neki miért ne kellene nagyhangú autó meg motor...a szomszédok már kivannak akadva tőlünk mert valamikor direkt végigmennek az utcákon vagy 5-10en és közbe az emberek meg ott káromkodnak mert túl hangosak, ő meg kiröhögi őket. Egyszer belementek valami hülyeségbe és 6 hónapot ült, akkor vele maradtam. Úgy hallottam, hogy elég rossz gyerek volt. Az anyukája még akkor meghalt amikor kicsi volt, az apukája nem foglalkozott túl sokat vele és fura társaságba került és meghülyült. Szeret kötekedni és verekedni (persze már ő is kapott) de nem fejezi be. Egy munkahelyen se maradt meg 2 hónapnál tovább (szerinte a főnökök a hülyék). Most az egyik haverja felvette autószerelőnek (kíváncsi vagyok hogy ott meddig marad). Állandóan elkésik mindenhonnan, nem tud normálisan viselkedni, ha meccs van akkor kussba kell lenni mert ha megszólalok akkor letépi a fejemet, kétnaponta zeng a ház a Tankcsapdától, a szomszédok átjönnek hozzám és mondják hogy fejezzük be de ő azért se, a kutyánk már vagy 3 macskát megölt mert nem képes megcsinálni a kerítést amit nekünk kellene mert így simán átmegy a szomszédba a kutya de őt ez nem zavarja, ha áthívom a barátnőimet akkor mindig idegesít minket, ha elmegyünk valahová nem tud viselkedni, meg szinte mindenkivel bunkó. Valamikor elmegy a haverjaival és olyan részegre isszák magukat, hogy éjszaka végighányja az egész házat és másnap nekem kell feltakarítani, nem pakol el maga után, ha elárasztja a fürdőszobát azt is nekem kell feltörölni. De ez mint természetes nála csak nem veszi észre, hogy már kezd elegem lenni belőle.

Ha leülök vele beszélni és mondom neki, hogy ha folytatja akkor dobom akkor kb egy hétig normális de utána folytatja. Mit tegyek? Tényleg dobjam?:/

27 éves


2010. júl. 5. 18:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az en voltbaratom is hasonloan viselkedett, csak visszafogottabb valtozatban...de meg igy is dobtam, mert azt nem lehet elviselni, hogy mindig neki legyen igaza, meg mindig azt kelljen csinalnod, amit o akar, es hiaba kered meg barmire, nem teszi meg...ismeros szituaciok...hagyd ott minel elobb!!! sokkal jobban fogod magad erezni!!! azon meg ne aggodj, hogy esetleg nem talalsz rogton masikat, van annyi pasi, hogy nem lesz gondod...:-)
2010. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

már rég kihajítottam volna, de ezt neked kell meglépned!

ilyen életet akarsz ????

hát...te tudod, de hogy mit élvezel ebben a kapcsolatban az számomra a tökéletes rejtély..?

kérlek áruld már el, mi a jó oldala?

miért nem egy normálisabb pasival ismerkedsz, őt meg hagyod végre ott?

26 L

2010. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodálkozom, hogy neked ez még kérdés... a helyedben úgy dobnám ki hogy a lába sem érné a földet! És kit érdekel hogy utána könyörög? Tudja ő is, hogy ilyen természettel nem fog magának mást találni, aki eltűri ezeket. Röhej. Add meg magadnak az esélyt, hogy találj egy NORMÁLIS férfit, aki megbecsül, és akkor már bánni fogod, hogy a mostani párodat nem hagytad el hamarabb.
2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj,hogy folyton csak ígérgeted neki, hogy elhagyod,így már nem veszi komolyan a fenyegetésedet mert nem tartod be. Az én javaslatom is az lenne, hogy rúgd ki a házból vagy Te menj, mert Te leszel az aki rosszul fog járni ezzel a kapcsolattal. Az ő élete számára tökéletes mert azt csinál amit akar és nem foglalkozik a Te és mások igényeivel.Elvan a maga világában, amiben úgy látszik csak a haverok a foci az autók és a pia kapott helyet.
2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

egyszer már visszafogadtad és lám, megint hülye lett. Akkor kellett volna kidobni végleg. Dobd ki a fszba.


Egy esély mindenkinek jár ugye. Egy. Ő meg már elhasználta.

2010. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
szakits vele sztem is,lehet nem lesz könnyű,mivel gondolom azért valamilyen szinten még ragaszkodsz hozzá,de ha nem vagy boldog akkor nincs értelme folytatni
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért unod, hisz olyan izgalmas!!! :)
2010. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Azon gondolkodj el miért vagy még vele! Mi az ami mellette tart? Esetleg azért, hogy ne legyél egyedül, vagy olyan emberi értékei vannak, amiért felnézel rá és tiszteled, becsülöd. Tisztázd eueket magadban és kívánom, hogy helyesen dönts :-)))) 35/F
2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges volt feltenni ezt a kérdést. Tudod ugyan, hogy ez így nem mehet tovább, de van egy olyan érzésem, hogy soha nem fogod végleg dobni a srácot. Mivel annyira befolyásolható vagy, hogy egyszerűen nincs bátorságod meglépni!

Pedig 27 éves korodra már lehetne annyi eszed, hogy ha valaki így viselkedik veled (valaki aki állítólag "szeret"), akkor dobod a francba, és lezársz mindent ami vele kapcsolatos!

Az érdekedben őszintén remélem, hogy sikerül dobnod és találnod egy olyan srácot aki megbecsül!

2010. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet te az a nőtípus vagy, akinek ez kell. Akkor viszont ne panaszkodj!
2010. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!