Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt már kezdem unni . Alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már kezdem unni . Alig 2 hónap után. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval barátomat tökre szeretem meg minden, ő engem meg rettenetesen ... és sosem unatkoztam vele eddig, meg semmi, mindig nagyon szerettem vele lenni, de mostanság meg csak annyiból áll egy tali, hogy smár*smár*smár. Én nekem meg már egy idő után nincs hozzá kedvem ... nem szeretném megbántani azzal hogy ezt így elmondom neki. :S

Ötletek?


2011. jan. 12. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamiről beszélni, akkor csak befejezi. Hihetetlen néha mennyire el tudnak szállni az emberek, tényleg nagyon kellemetlen lehet én eddig sem bírtam volna, karácsonyi ajándék biztosan egy szájpecek lett volna :)
2011. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de ha unod akkor az lehet azért is mert már nem annyira tettszik, de sztem csak mond meg neki ! hogy csináljatok mást is azon kivűl :)
2011. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Probálj mindig olyan témát felhozni ami számára is érdekes és akkor talán nem fogja azt csinálni !
2011. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez az egész hosszú történet, hogy hogy jöttünk össze stb... :D a lényeg, hogy ő tényleg mindennél jobban szeret, és én is őt nagyon, bár még nem érzem magam 100%osan szerelmesnek, vagyis ezelőtt kezdtem, aztán most ezzel kicsit elrontotta a dolgot. :S és max 1 hete van hogy ennyire kanos lett ... :D
2011. jan. 12. 19:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd megpróbálom. :)
2011. jan. 12. 19:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez egyre rosszabb...:S mintha egy ideje túúúl kanos lenne. Próbáltam amiket mondtatok, de túl sokat nem ért... :S további ötletek?
2011. jan. 13. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Marad a pofon :D
2011. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD
2011. jan. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!