Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már kezdem unni őt.

Figyelt kérdés

Már kezdem unni a barátomat. Állandóan belekeveredik minden hülyeségbe. Meg szereti kikészíteni az embereket. Például a haverjai valamikor egyszerre jönnek hozzánk kocsival vagy motorral és hangosak a kocsik is meg a motorok is. Persze neki miért ne kellene nagyhangú autó meg motor...a szomszédok már kivannak akadva tőlünk mert valamikor direkt végigmennek az utcákon vagy 5-10en és közbe az emberek meg ott káromkodnak mert túl hangosak, ő meg kiröhögi őket. Egyszer belementek valami hülyeségbe és 6 hónapot ült, akkor vele maradtam. Úgy hallottam, hogy elég rossz gyerek volt. Az anyukája még akkor meghalt amikor kicsi volt, az apukája nem foglalkozott túl sokat vele és fura társaságba került és meghülyült. Szeret kötekedni és verekedni (persze már ő is kapott) de nem fejezi be. Egy munkahelyen se maradt meg 2 hónapnál tovább (szerinte a főnökök a hülyék). Most az egyik haverja felvette autószerelőnek (kíváncsi vagyok hogy ott meddig marad). Állandóan elkésik mindenhonnan, nem tud normálisan viselkedni, ha meccs van akkor kussba kell lenni mert ha megszólalok akkor letépi a fejemet, kétnaponta zeng a ház a Tankcsapdától, a szomszédok átjönnek hozzám és mondják hogy fejezzük be de ő azért se, a kutyánk már vagy 3 macskát megölt mert nem képes megcsinálni a kerítést amit nekünk kellene mert így simán átmegy a szomszédba a kutya de őt ez nem zavarja, ha áthívom a barátnőimet akkor mindig idegesít minket, ha elmegyünk valahová nem tud viselkedni, meg szinte mindenkivel bunkó. Valamikor elmegy a haverjaival és olyan részegre isszák magukat, hogy éjszaka végighányja az egész házat és másnap nekem kell feltakarítani, nem pakol el maga után, ha elárasztja a fürdőszobát azt is nekem kell feltörölni. De ez mint természetes nála csak nem veszi észre, hogy már kezd elegem lenni belőle.

Ha leülök vele beszélni és mondom neki, hogy ha folytatja akkor dobom akkor kb egy hétig normális de utána folytatja. Mit tegyek? Tényleg dobjam?:/

27 éves


2010. júl. 5. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most tényleg komolyan kérdezed?


Visszafordítom a kérdést: eddig miért nem "dobtad"?

2010. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Most ez tényleg kérdés? Kb. egy tucat olyan dolgot mondtál, amiért már rég szakítottam volna a párommal, ha megteszi.
2010. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra ez még mindig kérdés,Te is érdekes nő lehetsz.Mondjuk ha Neked ez kell,akkor egészségedre!Van két barátnőm,mindegyiknek ritka nagy tróger a pasija,de egyikük sem hagyja el,mert állítólag halálosan szerelmes.Ez az,amire inkább nem mondok semmit,mert kimoderálnak...
2010. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már egyszer dobtam de utána napokig jött könyörögni végül visszavettem és akkor normális volt vagy 2 hónapig. Utána meg nagyon összevesztünk.
2010. júl. 5. 18:23
 5/20 anonim válasza:
100%
Ebből a rengeteg dologból akár ha egyet is megtett volna a párom már rég nem lennénk együtt...De igazából mindenki maga dönti el hol van nála a tűréshatár. Ha Te ennyire nem becsülöd magad akkor maradj vele,és szépen éld le így az életed,megalázottan,és boldogtalanul:)
2010. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Omlik beloled a panasz, a rossz dolgok, es ez a napi eleteteket tukrozi, nem csak egy-egy kiugro eset. Fiatal vagy meg, nem akarsz Te egy ilyen ember mellett meghulyulni. Nem ismerlek, de mivel ezeket a dolgokat Te problemanak latod, azt tukrozi, hogy az ertelmesebb emberek koze tartozol, nem sok helyed van amellett a fiu mellett, Te nem fogod mar ot megvaltoztatni. Remelem mire ezt olvasod mar reg kidobtad!
2010. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
arc lehet:D
2010. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Már rég dobnod kellett volna egy ilyen pasit. Téged is minősít ha még vele vagy. A kerítés meg a tiétek, nektek kéne megcsinálni és nem arra vérni hogy majd ő megcsinálja.
2010. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én dobnám. Annyi elviselhetetlen dolgot írtál róla, miért éri meg akkor egyáltalán vele lenni? Mikor visszafogadtad, 2 hónapig bírt magával, tehát ismét azt bizonyította, hogy nem alkalmas a kulturált együttélésre, pedig már nem tizenéves tinédzser.


Kell ez neked? Család, gyerekek? Alapoznál egy ilyen emberre? A válasz nyilván nem, tehát miért vesztegetnéd az időt?

2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a sorokat már csak egy rossz emlékként kellett volna leírnod!!!
2010. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!