Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan kezdem unni. (További Lent)

Figyelt kérdés

Szeptemberben elsején lesz 8 hónapja h járok a barátommal.


Ha találkozunk mindíg csók van meg tapiii, de ezt kezdem unni, mivel 12 éves vagyok a szex szóba se jöhet, egyépként egyikünk se szeretné [még várunk vele egy pár évet].


Mivel tegyem izgalmasabakká, kevésbé unalmasabbá a találkozásokat?


Kérlek segícsetek!Előre is köszi.:D


2009. aug. 27. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
probalkozzatok valami programokkal... nem kell egymast mindig nyalni falni... jo program pl. a mozi... vagy akarmi ami erdekel titeket. szorakozzatok... persze csak a korotokhoz illoen!!
2009. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg írni :) Másodszor olvasd el az oldal tetején a piros betűs feliratot.. :)

Harmadszor meg: menjetek moziba, esetleg vidámpark, kirándulni, állatkert bármi. Találkozzatok barátaitokkal, menjetek el valahova sokan. Vagy csak simán kezdj el baromkodni, nevessetek sokat együtt. :)

2009. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lenne, ha nem csak csókolóznátok és tapiznátok egymást egy-egy randin, hanem programokat találnátok ki? Kirándulás, tánc, fallabda, biciklizés, mozi, étterem, buli, annyi lehetőség van... nem muszáj mindig ugyanazt csinálni. Akkor is meg lehet unni, ha ez épp a csókolózás... Kreativabbnak kellene lennetek, keressetek közös szórakozást! L26
2009. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válasz adó: Tudok irni csak nem akarok hejesen:D, Sztem azzal a feliratal nem csak én nem törődömxDD


Am nem egészen ere gondoltam de azért köszönöm...

2009. aug. 27. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

atyaisten :D amikor én még 13 voltam, akkor se volt pasim :D

háát szerintem menjetek el moziba, vidámparkba [romantikus lehet pár helyen], park, konci, ne haragudj ennyi jut eszembe :/

2009. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább lassan kezdjetek el együtt tanulini a gimis felvételire:D
2009. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Boccs őt már felvették:D

Én meg kitünő vok:)


Am tanulni vele nem tudnék:)

2009. aug. 27. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korban szinte mindenki kitűnő. XD De aki kitűnő, és jó az észjárása, nem fog pl direkt helyesírási hibákkal írni. A kitűnővel akkor dicsekedj, ha majd eljutsz az érettségiig így. :) Mondjuk annyi tényleg tisztelni való benned. (Bár 12 évesen nem kéne, hogy egyáltalán párkapcsolat legyen, hiszen akkor még semmi nem alakul ki teljesen és nem tudhatod, mi az önzetlen szerelem) szóval annyi a jó, hogy nem másztok az ágyba kisgyerekként. De tényleg lehetne programokat szervezni, elmenni ide-oda.
2009. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyi fantázia szorult belétek mint egy kiszáradt fahintalóba, meg ész is ennyi. Kitűnő a s*ggem két külön fele :DD Minek kell az óvodában már eljátszani ez a járunk a másikkal cirkuszt?!
2009. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van!! Kérdező: igytok málnaszórpöt anyucival, és legózzatok!! De inkább tanulj!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!