Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék a párom születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés

17-én lesz a párom 27.ik születésnapja és sajnos munkanélkül vagyok és kb egy fillérem nincs:S

Mit adhatnék neki ajándékba????

Lécci segitsetek.Estleg vmit ami nagyon alcsó,vagy amit eltok késziteni.

Amugy én vagyok a lány és a párom a fiu csak h tiszta legyen a dolog:)


2010. júl. 5. 11:30
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ugy már másab
2010. júl. 5. 15:57
 22/29 A kérdező kommentje:
b:)
2010. júl. 5. 15:57
 23/29 anonim ***** válasza:
,,Ties a testem Béla, vedd el"
2010. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

XDköszi:D

De am nem béla:P

2010. júl. 8. 11:45
 25/29 anonim ***** válasza:
és ha ugyis olyan késön ér haza várd otthon egy finom közös vacsival, mellé dögös ruhába öltözni éd ugy várni öt szerintem örülni fog neki ;)
2010. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 8. 12:27
 27/29 anonim válasza:

Itt kaptam még anno az öletet. Én csináltam neki kuponokat. Pl kedvenc süti, leves, főétel megfőzése kupon, szex kupon,vad éjszaka, kirándulás,nyugtató fürdő, masszázs, séta, kimenő a fiúkkal...stb., amit bármikor felhasználhat, nem lehet kifogásom. Egy évig érvényesek. Mindegyikből csináltam párat. Tollal, színessel csináltam, úgyhogy még nyomtató sem kell hozzá. Összetűztem őket. Amikor felhasználja, áthúzom, dátumozom és aláírom.

De a Movies Makerrel is csinálhatsz csuda dolgokat, ha vannak közös képeitek!!!

2010. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt olvasni kedvenc süti, leves, főétel után szexkupon :P hahaha
2010. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Ez tényleg nagy jó ötlet:)

Köszi:D

2010. júl. 8. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!