Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék barátomnak születésnapjára? Ti mit adtatok?

Figyelt kérdés
Én 18 éves csajszi vagyok, barátom 25lesz, egy éve vagyunk együtt. Ötletem sincs mit kéne.. segítsetek! :)
2009. jún. 15. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
én anno 1évesre egy vicces, mintás alsógatyát vettem neki :) az évfordulót már abban ünnepeltük
2009. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki vmi finomat, és vidd el a kedvenc helyedre, vagy ahol még nem jártatok együtt :)
2009. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én parfümöt adtam
2009. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy pénztárcát vettem neki, mert a régi már szét volt menve. Én ilyen praktikus ajándékokat szeretek adni. Meg nem hiszem, hogy nagyon értékelné a romantikus vackokat. Ezt legalább biztos, hogy használja. Ja és egyébként pont a 25. szülinapra kapta. :)


Nem tudom, mit adhatnál, de mint mondtam én a praktikus ajándékokra szavazok. Na persze emellé be lehet iktatni egy szexis szerelést stb. :) Az mégiscsak feldobja a hangulatot. ;)

2009. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, a második kérdés már nem jutott el a tudatomig teljesen, mert én eleve azt írtam le, amit én is jó ötletnek tartok, vagyis kipróbáltam.

Igaz, mi még nem voltunk együtt 1 éve, de nagyon örült a sütimnek, meg értékelte azt a teázót is, amit mutattam neki.

Emellé még kapott egy kis poháralátétet, amit én hímeztem, és egy kis noteszt-naptár szerűséget.

De minden ember más és más, aminek a mi párjaink örültek, nem biztos, hogy a tiéd is örülne...

Ezért mondtam, hogy vidd el egy kellemes helyre, az szerintem mindenkinek tetszik. :)

2009. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a baj a sütéssel az, hogy sznapja utáni nap szóbelizek, és aznap lesz egy kis meglepi buli neki (ha minden összejön, és össze tudom így szervezni), de sütögetni sajna semmi időm. a pénztárca az pont aktuális lenne, mert ellopták neki és mdontam is, hogy mit szólna ha azt kapna, annak van értelme. azt mondta hogy az rituális választás alapján megy.. mondom de eljönnél velem és kiválasztanád, vagy megmutatnád miet szeretnél.. akkro meg nem lenne meglepetés. szóval itt a baj.. alsógatyán gondolkodtam emrt volt neki elszólása hogy az fogyóban van, de az oan kevés. egy csomag alaósgatya boldog 25!.... :D
2009. jún. 15. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki olyan pénztárcát, amilyen volt neki. Én így csináltam. Vagy legalábbis hasonlót. ;)
2009. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!