Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék a párom születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés

17-én lesz a párom 27.ik születésnapja és sajnos munkanélkül vagyok és kb egy fillérem nincs:S

Mit adhatnék neki ajándékba????

Lécci segitsetek.Estleg vmit ami nagyon alcsó,vagy amit eltok késziteni.

Amugy én vagyok a lány és a párom a fiu csak h tiszta legyen a dolog:)


2010. júl. 5. 11:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Vmi egyébb tipp?:D
2010. júl. 5. 11:47
 12/29 anonim ***** válasza:
legyél egész nap vele, szeretgesd... este pedig egy hatalmas, vad keféléssel zárjátok a napot...
2010. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok egésznap vele lenni:(

Mert reggel 5kor elmegy otthonról 2kor hazajön és 4kor megy vissza melozni utánna meg csak fél9kor ér haza és ak már hulla fáradt.:(

2010. júl. 5. 12:06
 14/29 anonim ***** válasza:
Ha szokott olyan korán reggelizni, akkor kelj fel korábban, mint ő és vigyél neki ágyba valami nagyon ínycsiklandozó harapnivalót, amit Te készítesz el. Este, mire hazaér fáradtan, rittyents neki egy kellemes fürdőt, levendula olajjal, mécsesekkel. Pancsolhattok együtt is :) Vagy lepd meg egy érzéki tánccal valamilyen dögös ruhában, de ezt a köztes időben (2-4-ig) is megteheted. Vagy menjetek el piknikezni egy közeli parkba. Nem nagy dolgok és nem jut rájuk sok idő, de remélem, azért adtam némi támpontot :)
2010. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)

Nagyon jól hangzik amiket írtál:P:D

2010. júl. 5. 12:30
 16/29 anonim ***** válasza:

na latom a kenyesztgetest mar mindenki leirta

hat om,nem is tudom targyat nem tudsz adni,mivel nincs penzed,de esetleg ha megvan az ezres amit valaki mar irt,akkor ertelmetlen kulcstarto helyett vehetsz neki boxert vagy mittom en mit hord.


mult heten vettem az osztalytarsamnak boxert a sarkany centerben kb 700 ft/ert es allitasa szerint eleg jo>D

2010. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Tegyél fel a számítógépre valami szép szülinapi köszöntős háttérképet, felirattal. Mellé egy üveg bor, két pohárral. Egy forró csók mellett én örülnék neki.


26/F

2010. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
fényképalbum. kb 2000ft-ból kijössz belőle.
2010. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Bár nemhiszem,h a fényképalbumal sokra menne:)

Csak eltenné és 1el több porfogó lenne.

DE a számítógépeset lehet kipróbálom:D Köszike

2010. júl. 5. 14:09
 20/29 anonim ***** válasza:
persze töltsd meg közös képekkel, így értettem.
2010. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!