Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék a párom születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés

17-én lesz a párom 27.ik születésnapja és sajnos munkanélkül vagyok és kb egy fillérem nincs:S

Mit adhatnék neki ajándékba????

Lécci segitsetek.Estleg vmit ami nagyon alcsó,vagy amit eltok késziteni.

Amugy én vagyok a lány és a párom a fiu csak h tiszta legyen a dolog:)


2010. júl. 5. 11:30
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
bocsi nem alcsó hanem olcsó akart lenni csak siettem vele:)
2010. júl. 5. 11:34
 2/29 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy minek örülne a párod. Mi nem ismerjük (nagy valószínűség szerint), tehát nem adhatunk bombabiztos ötleteket.
2010. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Süss neki egy tortát, reggel hihetetlenül örülj annak hogy ma van a nagy nap, csókolgasd, szeresd, kényeztesd!nagyon sok kreatív dolgot lehet tenni, pénz nélkül is..Fürdőkád teli víz, sok gyertya, meztelenül te benne:D de ha valami szeretnél neki adni, akkor kérj kölcsön egy ezrest és már abból tudsz venni egy jókis kulcstartót, vagy bármit..:) remélem segítettem:)
2010. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mi is pont ebben a hónapban ünnepeltük férjem 27. születésnapját. És sajnos én is abban a cipőben járok, mint te. Elmentünk kirándulni, és megebédeltünk egy étteremben. Ja és kapott egy pólót, meg egy rövidnadrágot. Igaz, hogy nálunk ez ugye közös pénz, tehát kicsit más a helyzet. De szerintem az jó lenne, ha elmennétek ti is valahova kirándulni.
2010. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Add a szüzességed, vagy magad :)
2010. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nekem ö a völegényem nemsokára lesz az esküvö,ugyszintén közös kassza,de milyen már h az ö pénzén veszek neki ajándékot.Remélem érted.

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 5. 11:42
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
17 és 27 te jó isten...
2010. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 17 évesXD

Hanem júl.17.én lesz a szülinapja:D

2010. júl. 5. 11:45
 9/29 anonim ***** válasza:
oh akkor értem mingyárt más :D:D
2010. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)
2010. júl. 5. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!