Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hónapja járunk és sokat beszélünk msn-en. Az egyik nap a csókolózás témára keveredtünk és azt mondta amikor csókolóztunk nem érezte azt a bizsergést amikor én elsőre megöleltem. Ezt most nem értem hogy kéne érteni? Én csináltam valamit rosszul vagy nem szeret annyira? Pedig azt mondja hogy jól csókolok...
2010. júl. 5. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj.Lehet h még nem szerelmes beléd és az a gond.
2010. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De szinte minden nap beszélünk msn-en eljön velem randira... Sokat mondja hogy szeret stb.. úgyhogy én a nőket nem értem.. :S
2010. júl. 5. 11:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem szerelmes belém akkor miért mondja? minek jön el randira? vagy mi a szent ég...
2010. júl. 5. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert biztos kedvel és úgy érzi veled boldog lehetne..Az hogy nem lett egyből szerelmes az nem jelent semmit..Az én barátom is két hónap elteltével lett szerelmes, és rossz volt de küzdöttem:)) tedd te is ezt..mond hogy mennyire jó vele beszélgetni, hogy nem unatkozol mellette, mond neki hogy csak akkor mondja hogy szeret, hogyha tényleg így érzi..És próbáld meg legközelebb, mikor megcsókolod, megérinteni a nyakát( érzékeny pontja sok nőnek nekemis:D) gyengéd lenni, lassan végig simítani a hátát, de csak a közepéig..És ne dugd le a nyelved a torkán:Dpuszi
2010. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is olyan típus, akiben később élednek fel az érzések, nem tudhatod :) Ha szerinted érdemes küzdeni a lányért, akkor várj egy kicsit türelemmel.
2010. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap után általában még nem szerelmesek az emberek. Csak jól érzik magukat a másikkal. Legyél már egy kicsit türelmesebb, vagy várj még pár évet, hogy érettebb legyél egy kapcsolathoz!
2010. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyerekek ez most nem olyan hogy megláttuk az utcán egymást és elkértem a teló számát... Osztálytársak voltunk.. :)
2010. júl. 5. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!