Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem, de nem lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de nem lett volna szabad. Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele,ne találkozzatok,és próbált lekötni magad,hogy mé véletlenűl se gondolj rá.Idővel jobb lesz.
2010. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok neki ellenállni, most ritkábban látom a nyáriszünet miatt.. de msnen ír, és nem tudom lerázni, nincs elég erőm hozzá..
2010. júl. 5. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Kell az erő hozzá..Ha nem szabad, egyáltalán miért nem szabad???

Mond meg neki, hogy nem érsz rá, és küzdj hogy ne beszélj vele..Kezdj el bbeszélgetni, mindenről, foglald le magad, ha ennyire nem szabad..:)

De ha van esély rá, egy pici is..miért nem adod meg az esélyt hogy megtudja?

2010. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van barátom, és a másik fiú tudja, hogy többet érzek, mint kellene..
2010. júl. 5. 12:05
 5/11 anonim ***** válasza:

tudod-e h milyen gerinctelen v? ez drágám, érzelmi megcsalás!

ott van a barátod, te meg másra gondolsz..


szégyentelen!


hagyd ott a barátod, és nem kell kiverni a fejedből senkit!!

am reménytelen, a szerelem nem akarat kérdése, h elmúljon!


te egyértelműen nem szereted már a barátod

2010. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy g.ci vok, de én a barátom akarom szeretni nem mást, és csak azt szeretném tudni, hogy tudnám azt a másik fiút kiverni a fejemből..
2010. júl. 5. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem segít, de én is voltam hasonló helyzetben: szakítottam a barátommal (bár nem tudott a másikról), és hagytam a fenébe a másik fiút (mivel nem akartam megbántani a régi pasimat) és azóta élem a szinglik nyugodt hétköznapjait.

Bár azt hozzá kell tennem, hogy a másik srácba nem voltam szerelmes, csak tetszett, és magamban valamiért ürügyként könyveltem el a szakítást a pasimmal, mert őt akkor már nem szerettem. De akartam.

17/L

2010. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem jól döntöttél, én még mindig nem tom mit tegyek, tudo, h szerelmes lettem, mert megdobban a szivem, ha meglátom, hiányzik stb, remélem idővel elmúlik..
2010. júl. 6. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátodhoz mit érzel? Szerintem azzal légy,akit szeretsz,viszont szeret és boldoggá tesz!!
2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a másik fiut töröld le msn-röl és szakits meg vele minden kapcsolatot, az idö segit
2010. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!