Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy sztárba? Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el pasizni a városba
2008. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Melyik sztárba? Ha messze lakik, akkor keress mást. Ha pedig fel tudod őt keresni, próbáldd csak meg ;) Minden megtörténhet.
2008. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Legyél rajongó. Nállan sok ijen volt. Egy ideig rajongok mint az őrült, imádom őket, de nem szerelem. Aztán pedig ráunok. Olyan mint a füst. Hiába kergetem, ugyis kicsúszik a kezemből.
2008. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Ne nézegess képeket, ne álmodozz, tutod, az az élet megrontója, már Vörösmarty is megmondta. Tereld rajongásba az érzelmeidet, és valós emberek után érdeklődj. A sztárok más tészta...
2008. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Győzike a király:D
2008. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt most viccen kívűl és teljesen komolyan mondom hogy ha lehetőséged van rá akkor keresdd fel őt (pl: fellépés, és akkor utána oda hozzá és autogramm kérés):)

Tényleg sosem lehet tudni mit hoz az élet:O

Én június eleje óta rajongok egy sztárért, július közepén találkoztunk, és szószerint összehaverkodtunk:-) Jó haverok vagyunk azóta:D

2009. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Még csak annyit tennék hozzá, hogy attól még hogy őt esetleg mindennap lehet látni a tv-ben vagy mindennap hallani a rádióban, ugyanolyan ember mint mi:-)

Nyugodtan lehet vele barátkozni:-)...

2009. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Evezőlapáttal!
2012. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!