Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Beleszerettem és nem bírom kiverni a fejemből. Pedig ki kéne.

Figyelt kérdés
Szóval kezdem a legelején. Vagyok én egy 17 éves lány. Megismerkedtem a suliban egy fiúval. Ő egy évvel fiatalabb nálam. Poénkodtunk, nevettünk. Nagyon megnyerő volt és jó volt vele lenni. Ez történt egy héttel a tanévvége előtt. A suliban már többet nem beszélgettünk. Végül nagy erőfeszíést vettem magamon és bejelöltem MyVip-en. Kerek 3 hét 4 napig mindig fenn volt a látogatóim között(nem vagyok normális, h ezt így számon tartom, tudom) aztán később felvettem msn-re. Beszélgettünk, de mindig én kezdeményeztem. Később aztán megláttam, h van barátnője. Egy világ omlott össze bennem. Van barátnője... Utána nem írtam rá, mert nem akartam, hbármi kis remény is felcsillanjon, hiszen van barátnője. De egy pár napja újból ráírtem és megint olyan kedves és figyelmes volt. Emlékezett arra, h mi bántott a legutóbbi beszélgetésünk alkalmával és megkérdezte, h megoldódott-e már a probléma. Annyira tökéletes számomra ez a srác. Na , de még mindig meg van a barátnője. És biztosan nagyon szereti. Nem az a típusú fiú, akinek csak arra kell egy lány és, csak azért van barátnője, h elmondhassa, h van. Tehát már több, mint 1 hónapja csak erre a fiúra gondolok. Még álmodtam is vele(röhej, mi?!) És megijeszt ez az érzés. a szívem meg csak hasogat, mert tudom, h nem volna szabad ilyet éreznem iránta...
2009. júl. 22. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg hagynod kéne ezt a srácot, később esetleg ha nem lesz barátnője, vedd fel vele újból a kapcsolatot. :) Ez alapból nem volt fair, hogy nem mondta el, hogy barátnője van, de te nem tehetsz semmit... vagyis ne próbáld meg szétszakítani őket. Valószínűleg csak barátilag, emberileg volt veled kedves, lehet mindenkivel ilyen. Keress valaki mást, lehet egy másik fiú még tökéletesebb lesz, mint ő! ;)
2009. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor még nem voltak együtt, mikor megismerkedtek. Meg annyira még nem mentünk bele a személyes témákba, h ezt is megbeszéljük.

nem is akarom szétszakítani őket. Csak már olyan régóta vágyódom a szerelem íránt...

2009. júl. 22. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Látod, pont a kommentedben van a valóság.. A szerelemre vágysz és épp egy potenciális barátot találtál.

A srác csak jól jönne, mert jófej.. A szerelem nem ez.

Hagyd őt békén, jönni fog a Te embered hamarosan, hidd el.

2009. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, csak mit csináljak, h ne gondoljak rá?

Mi tegyek, mert felemészt ez az egész. Töröljem mindenhonnan az ismerőseim között. A suliban úgy is mindig látom...

2009. júl. 22. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom...

Az írásodból kiderül, hogy minden alkalommal te üzentél rá. Valószínű ő mint barát néz rád, ellenkező esetben keresett volna.

Ne kezdeményezz vele kapcsolatot, valószínű nem ő a te embered.

Hidd el eljön ő is, légy türelmes és járj nyitott szemmel.

2009. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De ő az egyetlen , aki emberszámba vesz. mindig figyelemes, kedves, nem néz le, jóindulatú,segítőkész, helyes, sportos:P

Tudom megprobálok nem gondolni rá. Csak annyira nehéz.

2009. júl. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!