Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell túltenni magunkat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell túltenni magunkat a szerelmi bánaton, és azon hogy minden este sírva aludjak el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó csaj vagy, akkor velem.
2010. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy tapló XD

Amúgy nem tudom, de ha rájössz szólj nekem is. 1 éve szenvedek

16/L

2010. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ágy jaú nóta felvidítja májd a hárceget/hárcegnőt, kíremszípen, mongyon egy számot, oszt elhúzóm hegedűmőn!


Lákátós Márlonbrándó

2010. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XD

Elmúlt 1 óra, jönnek a barmokXD

2010. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

akkor én megse szólalok :D

amugy nekem felbas*ta az agyam egy csaj aztán faképnál vagy nél (estevan már) hagytam aztán 1hétig aligtudtam aludni valamit de az hogy a haverokkal lógok, ismerkedek az tereli a gondolataim és így lassan elis felejtettem az illetőt (rátett 1 lapáttal a rendőrségi ügyem :$ xD

2010. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Felvágjuk a krumplit,teszünk a serpenyőbe egy kis zsírt,meg pírítjuk a hagymát teszünk rá egy kis piros papreszt felöntjük vízzel megvárjuk még felforr teszünk bele apró kockácskákra vágott kolbit és bele tesszük az apróra vágott krumplicskát és megvárjuk még puhára fő, és kész a papreszos krumplesz !! PEACE (Y)
2010. júl. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem az étel ital rovatban vagyunk!:D

2010. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd olyan emberke nincs itt a világban,aki ezen a katasztrófális,borzalmas érzésen ne esett volna legalább 1szer az életében keresztűl.Túl fogod élni,ez természetes velejárója a szakításoknak fájdalom,a veszteség,a megbánás a bűnhődés és még sorolhatnám.Ne búslakodj,kösd le magad olyan dolgokkal amik javítanak a közérzeteden a lelkiállapotodon,jóbarátok,haverok,bulik,de klasszikus esetben a sportolás teszi a legjobbat.Esténként járj el futni végezz minnél nehezebb és kimerítőbb gyakorlatokat,hogy estére kellemesen elfáradj és bepilledj az ágyikodba.A lényeg de gondolkodj ne kattogj.Lelkileg mentálisan is erősebbé tesz a rendszeres testedzés,ha van 1-2 igazán jó barát beszéld ki magadból a gondokat 1-2üveg jó bor vagy pezsi társaságában,sokat legyél szabadban,nézzél jó sok filmvígjátékot,1szóval minden olyat ami feldob,feledtet.A tőle kapott tárgyacskákat,ajándékokat dugd el jó mélyre ez is segít.Hát ennyit tudtam röviden tanácsolni.Sok sikert a továbbiakban:)
2010. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan.. szerintem sehogy... én konkrétan depressziós lettem/vagyok... és valahogy sehogy sem tudok kijönni belőle, és nem tudom, egyszerűen nem vagyok képes túltenni magamat rajta...
2010. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!