Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok?! Hogyan sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Hogyan sikerült túltenni magatokat egy szerelmi csalódáson?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kellett hogy túllépjetek rajta?

Kort is írjatok


2009. nov. 27. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagy szerelmi csalódásom egy volt, 4 éves kapcsolat felbomlásakor egy év kellett, hogy elteljen úgy, hogy nem zombiként legyek magamba fordulva ( pedig közben voltak rövidebb kapcsolataim, de nem feledtette a fájdalmat).

Ha nem volt nagy szerelem, akkor pár hét alatt sikerült feldolgozni, legtöbbször kutyaharapást szőrével módszerrel :))

28/L

2009. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
best way to get over a man is to get under another one
2009. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
That's true!! :)
2009. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemmel való szakítást teljesen úgy kb. 10 év alatt dolgoztam fel. De már jól vagyok :) Biztos azért, mert én szakítottam vele és kb. egy fél év után iszonyatosan elkezdett hiányozni. Akkor már volt párom, akit nagyon szerettem, mégis sokszor sajdult bele a szívembe a fájdalom, ha az elsőre gondoltam, hiába tudta az agyam, hogy jól döntöttem. Azóta már általában könnyebben mennek a felejtések, biztos azért, mert ők nem annyira az igazinak hittek. Ma már az IGAZIval élek. Nem is fáj sosem a szívem. Már "csak" meg kell őt őrizni, meg neki is engem. :)
2009. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani,hogy ahány hónapig tartott egy kapcsolat ugyanannyi hétbe kerül amíg kihevered..bár ha magamból indulok ki,akkor ez nem igaz..ugyanis nekem sokkal hamarabb megy.Egy kis buli egy kis pia és újra NŐ-nek érzed magad:)
2009. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a váalszokat!

2 válaszoló, megköszönném, ha lefordítanád magyarra, amit írtál, mert sajna nem beszélem az angolt

2009. nov. 27. 11:33
 7/14 anonim ***** válasza:
igazából szójáték ... de az lényeg hogy legjobb megoldás egy másik pasit keriteni
2009. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem a piától leszel nő xD
2009. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valóban nem a piától leszek nő,de megnő tőle az önbizalmam és az viszont pasimágnes:P ergo máris logikus a felvetésem:P:P
2009. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
idővel. pár hónaptól több évig terjedő idővel.
2009. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!