Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok?! Hogyan sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Hogyan sikerült túltenni magatokat egy szerelmi csalódáson?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kellett hogy túllépjetek rajta?

Kort is írjatok


2009. nov. 27. 10:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
na igen a legjobb módszer a "kutyaharapás szőrivel", de mi van akkro ha az illető összejön egy másik pasival és nem érez iránta semmit, mégse tudja melette elfelejteni az előzőt.
2009. nov. 27. 13:33
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem másik pasival nem lehet. kapásból mert szemétség erre használni valakit. nekem akkor ha vmi miatt kiábrándulok a volt páromból (és pl ezért szakítok vele) akkor nagyon hamar túl tudom tenni magam, ha nagyon nagy szerelem volt akkor is. az első nagy szerelmem viszont velem szakított, nah az kb 1-másfél évbe telt, pedig nem volt hosszú kapcsolat.
2009. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kb. 5 és fél évig voltunk együtt, együtt éltünk, terveztük a jövőt, aztán vége lett. (Így utólag várható volt.) Ennek másfél éve. Még mindig nem vagyok túl rajta. Pedig jött más, szerelemes vagyok mint még soha, de az a seb még mindig nem gyógyult be.
2009. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én 2 évig voltam együtt a nagy szerelmemmel...

szakítottunk, nekem annyira fájt h szinte már szólni se lehetett hozzám, suliba se jártam be, és majdnem megöltem magam.

végülis a volt barátom állitott le. megbeszéltük a dologkat. jobb lett (akkor úgy éreztem). ez volt kb 2 és fél évvel ezelőtt, de még mindig nem tettem túl rajta magam :(. úgy érzem h még mindig nagyon szeretem.

2009. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!