Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Lécci írjatok

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki már lassan 1 éve teccik (vagy talán már bele is estem),csak az a baj h a legjobb haverjának

teccek és ezért nem mondtam el egyikőjüknek sem.Szal azt se tom h én teccek e neki...És most lehet,h a pasi összefog jönni egy csajjal.De ha nem lenne a csaj meg a legjobb haverja akk talán lenne esélyem.Sztetek mit csináljak?


2010. júl. 4. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, addigra talán tisztázódik magától a helyzet...
2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tetszik*,Légyszí*


ha legjobb haverja (persze ez relatív) akkor valszeg megbeszélik ezt és lehet ez közrejátszik ebben az esetben

2010. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem papirkás krumpli jó lesz.
2010. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit erzel es mond el mit erez irantad a haverja...utána kerdezd meg mit golndol o.es kesz
2010. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

1. A helyesírásra tényleg oda kell figyelned, csak úgy jótanácsként mondjuk, nem cseszegetésből!


2. Ha mindenki azért nem járná az általa választott utat mert nem akarja mások elképzeléseit keresztülhúzni akkor megállna a világ, hiszen minden ember mást akar! Még jó hogy tetszel fiúknak, és neked is tetszik pár. Ez nem kötelez téged semmire sem!

Még ha az a srác akinek tetszel, tett is volna lépéseket feléd (amit nem hiszek) akkor is jogod van eldönteni szabadon, hogy melyik fiú érdekel téged!!!!


Szerintem simán próbáld meg a kiszemeltedet elcsábítani, a többivel ne törődj! A te életed, és valószínűleg tudod, h mi tenne téged bolgoggá! Akkor meg tedd meg azt amit szeretnél, és ne aggódj azon így kik maradnak le rólad.


Mellesleg ha így látatlanba én is szivesen járnék veled, akkor miattam elküldenéd a másik két fiút is? :D

2010. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
abszolút egyetértek az előttem szólóval
2010. júl. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek:)

A helyesírásra majd jobban odafigyelek :DD


23:59-es nem is ismerlek xDD

2010. júl. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!