Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Segítsen lécci aki tud!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Segítsen lécci aki tud!

Figyelt kérdés
A volt barátommal egy iskolába járok. Nemrég szakítottunk. Ő máris összejött egy másik lánnyal, miután látta hogy én egy új baráti társaságba keveredtem. Mikor elsétálnak mellettem mindig azt figyeli, hogy milyen arckifejezést vágok. Messziről azt figyeli őket nézem-e. Nem értem mért csinálja ezt. Gondolom tudja/érzi hogy ez nekem fáj, attól függetlenül, hogy már szakítottunk. Mit kellene csinálnom, hogy ennek véget vessek?
2011. szept. 25. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szebben nem tudom mondani, sz@rd le magasról és nagy ívben. Szedj fel te is valakit inkább, minthogy lesed őket és szomorkodsz
2011. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: Szedjen fel valakit miközben még az előző kapcsolatát se zárta le magában? Csak hogy legyen valaki búfelejtőnek? Ezt gondold át még egyszer.
2011. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: természetesen nem most azonnal gondoltam, de semmi értelme lesnie, sóvárognia utána, mikor ő már mással van. Jobb, ha túllép rajta, nem gondol rá állandóan, nem keresi a tekintetét, mert annál nehezebb lesz. És igen,ismerkedjen,keressen új barátokat, ha neki is lesz majd valakije, az azt jelenti, hogy túllépett rajta.Úgyhogy csss, ne offolj
2011. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már nagyából túltettem magam rajta. Nagyon bunkó volt mikor szakítottunk. Nem is láttam soha olyannak mint akkor.

A másik ... új pasi. Ha olyan egyszerű lenne. Tudom majd jön az igaz, ha jönnie kell. Csak azt kivárni.

De az miért van ha én elmegyek a suli mögé biztos neki is akkor van dolga ott? (Persze a barátnőjével együtt.) És órán "véletlen" mellém ül mi? Így nehéz lesz elfelejteni!

2011. szept. 25. 11:40
 5/5 wiWell ***** válasza:
Azért mert látni akarja, hogy esz a fene utána. Ne foglalkozz veluk, ha annyira boldog lenne a kapcsolatuk ahogy szeretnék elhitetni veled, akkor nem érdekelné oket a véleményed.
2011. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!