Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci segitsen vki. egy nagyon jó haveromról lenne szó:S hogyan segitsek neki?

Figyelt kérdés

az egyik nagyon jó haverom neten megismert egy lányt. már 4 hete úgymond "összejöttek", de még nem találkoztak csak msnen meg telón dumálnak. és az a helyzet h sztem a haveromat csak szopatja vki, mer a csaj nincs fenn egy közösségi oldalon se, viszont a képek alapján amit küldött msnen egy nagyon szép lány, csakhogy a haverom meg hát nem éppen nevezhető helyesnek se....:/ és a csaj multkor megigérte h találkoznak mer am messze lakik, de nem jött el mer az utolsó pillanatban lemondta azzal h beteg. a haveromtól elvárja h mindennap felhivja és akk órákat beszélnek de a lány egyszer nem hivná fel a saját számlájára. pfff

és ráadásul kérdzetem a haveromat h egyáltalán látta-e már a csajt, és mondta h csak a fotókon mer nincs a lánynak webcamja. a haverom teljesen beleszeretett már a csajba de én biztos vok benne h az egész csak szopatás...:S és nemtom h ezt h mondhatnám el neki. akinek van vmi ötlete v véleménye az egész szituról az lécci irjon. kösszike:)


2010. máj. 25. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én lány vagyok,de ez még nekem is furcsa:/ A haverod nem nagyon érdekli a csajt, már ha létezik. Hát nemtudom, sztem mondd a haverodnak,h talizzanak a csajjal...meg h meg szeretnéd ismerni,hátha... De én nem adok sok esélyt ennek. Szerintem a véleményed elmondhatod a haverodnak, legalább is felhívhatnád a figyelmét arra,hogy nem fura-e neki.
2010. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg jó haverod, akkor konkrétan mondd el neki a véleményed, és elhiszi .. ha meg nem is annyira jó haverod, csak haver, akkor hiába mondod neki ,azt fogja hinni, hogy féltékeny vagy meg stb ...
2010. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tőkésréce ***** válasza:
viszont ez már nagyon beteges szivatás, senki nincs olyan hülye hogy szórakozásból órákat telefonáljon, mégha nem is ő fizeti... el nem tudom képzelni, mi lehet a háttérben
2010. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és telefonálás közbe nem hallatszik a háttérbe h röhögnek? meg csak elröhögné magát a csaj is...gondolom nem általános dolgokról beszélnek, ha meg igen akkor nincs benne semmi átverés csak félénk a lány. szerintem erőltesd nála h talizzon a csajjal, az a biztos.
2010. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szeretne találkozni a csajjal cs a lány lemondja...am én arra gondoltam h esetleg a csaj téleg valódi cs nem az aki a képeken van...mármint h lehet h egy ritka ocsmány csaj aki csak más képeit lopkodja h igy próbáljon meg összeszedni vkit...
2010. máj. 25. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Van 1 ötletem.

Ma már minden valamirevaló mobiltelefon tud fényképet csinálni. Fényképezze le magát, és küldje el mms-ben magát a srácnak, mert azt már nem könnyű csak úgy leszedett képekkel megcsinálni :P

2010. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!