Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? ( bőv. Lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ( bőv. Lent )

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit ismerek és hallomások szerint én bejöttem neki.Azonban a srác nagyon félénk és csak eddig köszöntünk párszor egymásnak.egy-két hónappal ezelőtt a legjobb haverja rá kérdezett hogy bejövök-e neki.Azt mondta, hogy nem neki egy másik csaj tetszik.-Akitől hallottam, hogy bejövök neki az egy 30 éves pasas.Ez a pasas ismeri őt és egy párszor beszélgettek rólam.Neki azt mondta még tavaly nyáron egy nyaralásunkon hogy én jövök be neki.Meg februárban egy bálon is ezt mondta, ami az évben volt.Ha ezt elmondta annak a 30 évesnek akkor a legjobb haverjának miért nem?Szerintetek?
2010. júl. 4. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a "félénk srácot". Szedje már össze magát és döntse el, hogy mit is akar.
2010. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy Te is bejössz neki, meg 'egy másik lány is', vagyis arra vár, hogy kitől kap valami 'jelet'!

Érted?:D:D

2010. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem:)de majd még meglátjuk
2010. júl. 4. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!