Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja van barátom. tegnap egyáltalán nem keresett, ma felhívtam és azt mondta, hogy nincs kedve találkozni velem majd kinyomta a telefont. visszahívtam vagy kétszer de kinyomta, fel se vette.

pedig tegnap előtt is jól éreztük magunkat együtt. mi lehet a baj?

pedig már 1,5 hónapja szex is van tehát az nem lehet hogy megvárattam.

lányok ti mit tennétek? fogalmam sincs, hogy mi történt

19L, ő 22F


2010. júl. 4. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
talált egy másikat.
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

meghíztál.


én lefogynék

2010. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kedvesség..:D
2010. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menekülj kérlek! Én megfogadtam egy életre, hogy olyan pasi mellett egy percig sem maradok, aki napokig még csak nem is érdeklődik felőlem! Úgy, hogy semmi oka pikkelni rám.

Ráadásul ki is nyomja, hát szép... Hagyd ott, az a legjobb megoldás.

2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hegyd ott, nem érdemli meg, hogy töprengj miatta. Valószínűleg talált mást. SZomorú, hogy egyesek nem képesek tisztelettudóan lezárni egy kapcsolatot.
2010. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj pár napot! Ha utána kielégítő, lemonyozható magyarázatot tud adni a viselkedésére (pl. haláleset családban, de lehet bármi), fontold meg, mérlegelj, aztán dönts; ha nem --> viszlát
2010. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem keres te sem tedd!!! Várd meg még ő felhív egy elfogadható logikus válasszal!
2010. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!