Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban szeret, vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szeret, vagy csak a megmentőt keresi?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1,5 hónapja ismerkedtem meg,16 éves.

A családi háttere elégé gázos,értsd ezalatt az anyja hívő,folyamatosan üti,veri. Az apja szkizofréniás.

Titokban járunk,mert az anyja eltiltotta tőlem.

Mikor együtt vagyunk,mindig panaszkodik,és kéri hogy tegyek vmit,mentsem ki onnan.

Most nem tudom eldönteni,hogy valóban szeret,vagy csak azért van velem,mert reméli,hogy minél hamarabb megszabadulhat onnan.

Mit lehet ilyenkor tenni? Feljelenteni az anyát?


2010. júl. 4. 20:11
 1/7 Timi: ) ***** válasza:

A szülei dolgaiba ne avatkozz bele,ne jelents fel senkit,mert csak még nagyobb baj lenne belőle!!

Szerintem tisztel téged szeret és megbecsül valamint megbízik ha ilyen nyíltan elmondja mi a helyzet.Ez egy őszinte lány! Fiatal nagyon,ha érett gondolkodású és te is annak tartod magad segíthetsz neki oly módon,hogy hozzátok költözik,de az anyukája úgyis utána menne,és az első hely ahol keresné az nálatok lenne,gondolom a szüleidnek nem hiányzik a balhé.Fiatalkorú ha az anyja azt mondja otthon marad,akkor otthon marad,annyira sajnálom!!!

:( : (

23/L

2010. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy szeret,de az is lehet hogy csak a megmentőt keresi!de azzl sincs semmi probléma,ha te szereted,akkor segittesz neki,egy dolgot jegyezz meg,az hogy valakinek segittesz azt nem csak azért teszed,mert szereted vagy érdekből!ez csak egy példa,elüt valakit az utcán egy autó,ha oda mész segitteni nem azért mész oda mert valamit kapsz cserébe!ha tudsz neki segitteni,akkor segits,ne csak a farkadra gondolj!
2010. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát mindenesetre gondolom te lettél neki a legközelebbi. szóval valóban szeret. feljelenteni nem hinném. inkább csak adj neki kellő lekitámaszt, legyél mindig mellette, és szeresd szívedből.
2010. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy kicsit lightosabban nekem is ez volt az exemmel. sajnos ő csak menekülni akart otthonról. de nálad talán nem igy van.
2010. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos hozzánk nem tud költözni,de az egyik nővéréhez mehetne,de nem megy:S

Azt mondja én vagyok az első akinek elmondta hogy mit esz vele az anyja.Arra is gondoltam,hogy elmegyek és lepofozom az egész családot,de lebeszélt róla:D

Azt mondja 18 éves korában elköltözik onnan ugyis,addig marad a titkos talizás:S

2010. júl. 4. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
ez jóó!lepofozom a családot!:D azzal nem érsz el semmit,max még a rendőröket is kihívják rád!miért nem akar odaköltözni a testvéréhez?
2010. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akar a terh?re lenni,vagy ilyesmi.

Igy marad az hogy azt csin?lja amit mondanak,vagy ver?s.

2010. júl. 4. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!