Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja h "Szeretlek"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja h "Szeretlek"?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt, és még nem mondta ki, h szeret. Viszont kimutatja, ez igaz, de mondani még nem mondta, és ez kezd kétségbe ejteni... 17/L
2010. júl. 4. 19:45
1 2
 1/13 Timi: ) ***** válasza:
65%

Nehezen mondják ki...

Bár nem minden fiú,van aki túlságosan is könnyen mondja azt h szeretlek".

Ha akarja,mondja,lényeg hogy te érezd,hogy szeret!!!

:)

23/L

2010. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Én mondanám h szeretlek de nem igaz xD
2010. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülyeség ez a szeretlek cucc. ha ennyire szeretetéhes vagy, akkor mond neki te. biztos utána ő is kibök egy énis tégedet. úgy bírom, hogy mi nők kiharcoltuk magunknak, h egyenjogúnak tiszteljenek a pasik, de mégis elvárjuk tőlük, hogy ő kezdeményezzenek, ők fizessenek, ők mondják először, hogy szeretlek... állj a talpadra, és durrbele
2010. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó, de sztem mégis csak neki kéne előbb mondania. egyik barátnőmnek a barátja mondta már 1 hét után, és tényleg szeretik is egymást.
2010. júl. 4. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Szeretlek!
2010. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát vannak akik nehezen jutnak el ehhez a ponthoz...pl én egy szeretlek r*banc vagyok, míg a párod szeretlekprüd...
2010. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném h a szavak lényegesek lennének! Ha érzed h szeret és te is őt akkor nincs szükség feltétlenül arra a bizonyos szeretlek szóra! De ha neked olyan fontos akkor mond ki te és utánna lehet neki is könnyebben menni fog!
2010. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
barátom kimondja h szeretlek:)
2010. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én barátom rengetegszer elmondta egy nap hogy szeret és olyan jo volt =)

16L

2010. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
értehtő hogy szeretnéd tőle hallani .. Hiszen nagyon jó érzés,ha ezt mondják neked..De még mdinig jobb ,ez a helyzet,minthas nem is szeretne,de naponta 3 x elmondja h:Szeretlek. Ha úgy érzed hogy szeret,akkor ne ess kétéségbe nyilván úgy is van,csak vagy nem akar túl nyálsanak tűnni,vagy még fél kimondani ..szerintem is neked kéne modnanod,ha ő nem teszi..
2010. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!