Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondja a párotok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja a párotok hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Telefonon beszéltek vagy akármikor? 1 nap hányszor mondja? Mikor szokta mondani?
2011. szept. 26. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha telefonál így köszön el.

Egyébként sokszor mondja és rendszertelenül.

2011. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Minden telefonáláskor mondja?? és azt h szeretlek, vagy hozzáteszi h naon ?? :D

én páromat csak hétvégente látom..:(

Ti soktatok flörtölni telefonban??vagy incselkedni egymással? :P

2011. szept. 26. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sokszor mondja:) olyan jól esik
2011. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szex után XD 2x mondta eddig, mind2 szex után volt.... de nem várom el tőle, h mondogassa, mert még friss a kapcsolat, én se mondtam még többször


22/L

2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:

Én szoktam mondani, hogy nagyon szeretlek... De a "naon" nem, inkább nagyon...

Távkapcsolatban vagyunk, csak hétvégénként látjuk egymást... Mondjuk is, de legfőképpen éreztetjük a másikkal, amikor együtt vagyunk...

2011. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dr. Jámbor ***** válasza:

na ez igazán fontos kérdés...


Melyik a jobb? ha sokszor mondja, vagy ha ritkán, de átérezhetően mondja? szerintem magad is meg tudod válaszolni a kérdést... és akkor rájössz, hogy nem az számít, hogy ki hányszor mondja azt, hogy szeretlek. a Szeretlek egy fontos szó, amelyet lassan elcsépelnek... a fő hogy ne csak mondja, hanem ki is mutassa a szeretetét

2011. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljeen igazad van! Amikor egymástól távol vagyunk akkor számomra nagyon jol esik ha mondja. Telefonon keresztül nem lehet kimutatni... amikoe együtt vagyunk akkor érzem rajta és ki is mutatja, de jol esik ha mondja napjába többször is. 4 év után is :)
2011. szept. 26. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Naponta többször is, csak úgy.
2011. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel együtt élünk így nem sűrűn telefonálunk, de sokszor szokta mondani, minden elalvás előtt, meg ha bújunk, meg napközben többször is, de ha telefonálunk akkor is mindig, sms-ben is mindig. 24L
2011. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2011. szept. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!