Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja valaki hogy, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja valaki hogy, , szeretlek" honnan lehet tudni, hogy tényleg így van, vagy csak úgy, kevés érzelemmel mondja az illető?

Figyelt kérdés

Lehet bután hangzik a kérdés de azt veszem észre,hogy mostanság rengetegen mondják a másiknak, hogy ,,szeretlek" viszont nem is gondolják komolyan,a kapcsolatot sem tervezik hosszútávra,mondhatnám úgy is,hogy csak úgy mondják.Persze azért nem érzelmek nélkül,viszont nem is gondolják annyira komolyan,nem érzik igazán mit is jelent a szó.Számukra nincs olyan mély jelentése,inkább felszínesnek veszik.Főleg a 14-17 éveseknél látom ezt.

Hogyan lehet különbséget tenni?Honnan tudom,hogy amikor azt mondja az illető szeretlek,nem is érzi át igazán,és honnan tudom azt,ha nagyon is komolyan gondolja amikor ezt mondja?


2011. aug. 12. 23:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásért,de ha ez kifogás semmit nem tudtam aludni az előző éjjel.
2011. aug. 12. 23:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak összekeverik a szerelemmel.... Mármint, úgy hogy ha nagyon szerelmes akkor mondja...

A tettekből lehet tudni biztosan

2011. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hangzik bután. Én úgy vagyok ezzel a szóval, hogy félek tőle... Nevezzük az érzést így. Csak annak tudom mondani akit tényleg. Ez bebizonyosodott.

Mondom h. imádlak, meg h. ceretlek, de az már egyáltalán nem az, ez csak két semmleges kifejezés.

2011. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés,őszintén énsem tudom,csak érezni lehet,nekem van hogy a barátnőm fülébe sugom,és utána ő is aztmondja h énis szeretlek.Nekem ez általában meggyőző,vagy amikor átöleled,és akkor mondja valaki.
2011. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

En szeretlek ezert a hszert.

Szeretlek.

Szeretlek <3.

2011. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most mindenkit megszeretgetnék legszívesebben, különösen a fiatal, csinos, kedves lányokat.
2011. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem érezzük át régen a legfontosabb szavainkat."

Egyébként így van,én is így látom.Én pl elég ritkán mondom.Barátom viszont azt mondja,hogy érzi,hogy szeretem:) Szóval valóban a tettek számítanak.Abból lehet leszűrni,hogy mennyire komoly.

2011. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ez nem kérdés! amikor az illető a kiszemelt szemébe nézve, érzékiesen mondja, h "szeretlek!" és utána a tekintetében elmélyül és nézegeti, akkor valós.
2011. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gondolatolvasó, akkor nem tudhatod.
2011. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. aug. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!