Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h ezt mondta?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátomnak hogy módosítsa át az adatait(iwiwen pl) hogy kapcsolatban van, de azt mondta hogy nem teszi elvből és h ne értsem félre, mert hogy őt nem az iwiw határozza meg és akik ismernek úgyis látják meg tudják h együtt vagyunk.Én ezt furcsállom és azon gondolkodtam h lehet h szégyell vagy vki miatt nem módosítja át.Igazam lehet?
2010. júl. 4. 14:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hát, a barátod nagyon értelmes lény lehet, előző:/ már bocs:D krédezőt okolni:D

am. tényleg nem sok ideje jártok, lehet még nem biztos az érzéseiben és nem akarja rögtön kitenni, de mondjuk azért csinálhatná azt h egyedülálló helyett semmi, legalább...

2010. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
nekem egyik haverom is ezt csinálja, de ő azért nem teszi át "kapcsolatban vagyok"-ra mert hetente más csaja van, meg ez így "izgibb" hogy a "jócsajok" "kvíáncsiskodnak" utánna, hogy vajon van e bnője....! szerintem ez az elvből:D
2010. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a lányok ebből nagy ügyet csinálnak és a pasikat annyira nem érdekli, de mégis milyen elvről lenne szó?:) igaz h még csak 1 hete jártok vagy mennyi, de legalább lehetne annyi, hogy már nincs ott az egyedülálló!Aztán meg majd ha úgy érzi, a kapcsolatban...mst még talán hagyd, talán rákérdezhetsz erre az "elvre"

Amúgy rögtön összejöttetek nemsokra rá h szakított a bnőjével?Nem lehet h még van vmi?

2010. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
rá 3 hónapra jöttünk össze h szakítottak.A csajnak van másik pasija és végülis nem úgy ismerem mint aki összejárkálna vele.Nemtom .Én már semmit nem tudok.Nem tudom mit higgyek:(
2010. júl. 4. 17:36
 25/28 anonim ***** válasza:
az én barátom sem akarja át írni, féléve vagyunk együtt. na erre varrj gombot! :D
2010. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Figyelj!

Egy fiútól ilyet nem lehet kérni.

Tudjuk, hogy lusták mint a föld.

Nem képesek semmit csinálni.

Ha úgy érzi majd, hogy meg kell mutatnia a nyilvánosságnak, akkor átírja "kapcsolatban"-ra és mindenkinek láthatóvá teszi. :)

2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez normális, az én barátom sem változtatta át.. sőt, én sem... ez konkrétan SEMMIN és SEMMIT nem változtat
2010. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Azért ne mondd már h semmin nem változtat:) Nincs kint és mondjuk egy csajnak megtetszik a barátod, ír neki, simán mondhatja, hogy nincs bnője, mivel nincs ott h kapcsolatban, főleg ha az van ott h "egyedülálló"

Szerintem egy komoly kapcsolatban azért minimum h 2 kattintást megtesz az ember a világ felé, hogy van párom, mi ebben a nagy dolog?Azért ott vmi bibi van

2010. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!