Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h ezt mondta?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátomnak hogy módosítsa át az adatait(iwiwen pl) hogy kapcsolatban van, de azt mondta hogy nem teszi elvből és h ne értsem félre, mert hogy őt nem az iwiw határozza meg és akik ismernek úgyis látják meg tudják h együtt vagyunk.Én ezt furcsállom és azon gondolkodtam h lehet h szégyell vagy vki miatt nem módosítja át.Igazam lehet?
2010. júl. 4. 14:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

az én párom is nehezen írta ki, hogy kapcsolatban, habár nála nem volt kitéve semmi.

és nagy hiszti árán írta át, miközben még poénkodott is, hogy így akkor nem hajtanak majd rá a csajok, ó.

szerintem várj még egy két hónapot, mert lehet még bizonytalan veled kapcsolatban és utána erőteljesen, ismételten hozd fel a témát. mert ha téged akar, igazán, akkor mindenki kiírja!!

csak az nem, aki nem akarja váltogatni, hogy hol kapcsolatban, hol egyedül, mert az égő.

2010. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Legalább ahhoz ragaszkodj, hogy "egyedülálló" se legyen.
2010. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

szerintem egyszerűen nem érdekli, hogy mi van kiírva neki iwiwre. nyugi, amíg nem vagy biztos, hogy más miatt csinálja, úgy értem, nincs más jel, addig nem kell pánikolni.

17/L

2010. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

3hónapja vagyunk együtt, az enyém is ezt csinálja, sőt közös képeket sem tett fel csak rólam egyet.

Pedig a volt barátnőjével egy csomó képük fennt volt, láttam mert akkor ismertem meg mikor már úgy szakító félben voltak:(:(

Még nem mertem szólni neki h miért nem tesz fel, mert én tettem, de úgy döntöttem h akkor leveszem.

2010. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

azért az teljesen más, ha valaki nem közli ország-világgal, hogy párja van

és más ha ország-világnak hazudik, vagyis mást ír ki (mást hagy fent) mint ami a valós helyzet

2010. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis pánikolhatsz!Az egy dolog h a pasik nem foglalkoznak ilyennel, na de hagyjuk már h ez a rigolyája:/ ilyen egyszerűen nincs..együtt vagytok és nem képes az egyedülállót LEGALÁBB eltüntetni onnan!
2010. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

szerintem meg igenis hagyj még neki időt, mert igenis bizonytalan még veled kapcsolatban

és most hagyd őt békén egy darabig ezzel.

váááárj

pár hónap után már jogosan háborodhatsz fel. most nem

vagy....

mióta vagytok együtt?

2010. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
igazából 3 hete akart velem járni, én mondtam h nemtom mit akakrok.De minden nap hívott és talzitunk tök jól elvoltunk,és közbe így összejöttünk de nincs egy hete h mondtam neki h járjunk.
2010. júl. 4. 16:47
 19/28 anonim ***** válasza:
akkor várj még, ez igen gyermeteg kapcsolat:)
2010. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

15:54es vagyok.


Most jött haza beszéltem vele, kivan akadva ideges, és a kérdezőt hordta el mindennek mert szerinte ez a kérdés az oka.:S:(

Tudtam h ez lesz..:( nem kellett volna még sem szólnom.:S:S

2010. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!