Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h ezt mondta?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátomnak hogy módosítsa át az adatait(iwiwen pl) hogy kapcsolatban van, de azt mondta hogy nem teszi elvből és h ne értsem félre, mert hogy őt nem az iwiw határozza meg és akik ismernek úgyis látják meg tudják h együtt vagyunk.Én ezt furcsállom és azon gondolkodtam h lehet h szégyell vagy vki miatt nem módosítja át.Igazam lehet?
2010. júl. 4. 14:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha érzed hogy szeret és komoylan vesz szard le ne foglalkozz iylen hülyeségekkel, vagy akkor kérmeg hogy had módosítsd te ha neki nehezére esik...
2010. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
sztem igazad lehet
2010. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Az tény h sok pasi nem foglalkozik ilyen apróságokkal, ami sok lánynak meg sokat jelent:D de mondjuk ennyit igazán megtehetne...mit jelent h elvből?nem kérdeztél rá?
2010. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

attól függ

az van kiírva, h. egyedülálló vagy semmi?

2010. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
egyedülálló...azt mondta hogy egyik bnőjénél se írta ki h kapcsolatba, csak az egyiknél de ott is titkosítva volt és csak ő látta.Akivel másfél évig együtt volt.
2010. júl. 4. 15:03
 6/28 anonim ***** válasza:
Annyira egyértelmű hogy kavar más csajjal is de mindegy ilyen buta libáknak mint amilyen te vagy hiába mondjuk...csak had basszon át azt majd utánna sírdogáljál mint a többi hülye liba
2010. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
ha egyedülálló, akkor legyen is az..
2010. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha nem számít neki, miért ragaszkodik ennyire ahhoz, hogy egyedülállóként legyen fent?
2010. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
sztem is itt már vmi bibi van...ha ennyire nem érdekli, mi az a pár kattintás?:/
2010. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
azt mondta h neki ez rigolyája és h reméli ez miatt nem fogunk veszekedni
2010. júl. 4. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!